Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1

    Domyślnie Lustrzanka do 1600 zł

    Chciałbym zacząć przygodę z fotografowaniem. Miałem juz okazję fotografować przy pomocy lustrzanki analogowej,a teraz chciałbym spróbować z cyfrową mam na to około 1600 zł. Chciałbym przede wszystim fotografować zachody, chmury i widoki. Czy dałoby się za tą cenę coś mi polecić na początek?Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Jezeli nowa To Nikon D40 z dwoma obiektywami 18-55 i 55-200 ,teraz taki zestaw kosztuje okolo 1500 zl zostaje na jakis filterek jeszcze Jak uzywany to D80 np. z niezlym kitem 18-70

  3. #3

    Domyślnie

    a co o d60? i jeśli tak to gdzie i co dokładnie musiałbym kupić

  4. #4

    Domyślnie

    Kilkanaście dni temu była promocja w media markt - d60 z 18-55 VR za 1499; myślę, że jest to znak, że ceny spadają i trzeba polować i czekać na promocję, która pewnie w jakimś wielkoformatowym sklepie wkrótce będzie znów.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pitter0 Zobacz posta
    Jezeli nowa To Nikon D40 z dwoma obiektywami 18-55 i 55-200 ,teraz taki zestaw kosztuje okolo 1500 zl zostaje na jakis filterek jeszcze Jak uzywany to D80 np. z niezlym kitem 18-70
    Najchętniej chciałbym nowy aparat.

  6. #6

    Domyślnie

    przepatrz forumowa gielde moze wpadnie ci cos w oko moze nie zawsze sprzet jest nowy ale w dobrym stanie z malym przebiegiem i pewny a do tego mozesz dostac troche gratisow w postaci filtrow i innych bajerow

  7. #7

    Domyślnie

    Chcesz lustrzankę Nikona czy jakąkolwiek, przyzwoitą lustrzankę cyfrową? Przejrzałeś takie strony jak Allegro, ceneo, skąpiec, nokaut itp? Tam jest wszystko - modele, a nawet ich ceny!
    Coś Ci się rzuciło w oczy? Spodobało? Masz jakieś rozeznanie, co z czym?

    Przejrzyj powyższe strony. Jeśli chcesz Nikona, rzuć okiem na to forum - tu już jest odpowiedź na 99% pytań. Jeśli nie wiesz tak do końca czego chcesz, rzuć okiem na każde z forów... później pytaj. Tylko pokaż, że wykazałeś trochę własnej inwencji w szukaniu informacji...
    Wykazałeś?
    http://pawelwr7.flog.pl/
    D40; N:18-55VR i bez VR, 55-200VR, 50/1,8E; S50-150; SB-400

  8. #8

    Domyślnie

    lewAP7 - no przecież zarejestrował się, to mała inicjatywa?

    Klemensior - skoro napisałeś, że używałeś już analoga to powiedz jakiego? To był Twój, masz może optykę do niego - o to są dobre pytania
    NIKON D800 | N24-70mm 2.8| N50mm 1.8D| N85mm 1.8G| N70-200VR| SB-900

  9. #9
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    D50, D40... D40x... Ale ja bym brał D80, no chyba, że jesteś kompletnie zielony... D80 już daje poczucie panowania nad zdjęciami i dużo uczy. Poza tym sztuka używka z dobrym przebiegiem, to teraz koszt koło 1500 zł. Do tego weź 50/1.8 i śmiegasz. Pozdrawiam

    W sumie widzę, że się powtarzam... No więc bierz Canona

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klemensior Zobacz posta
    Najchętniej chciałbym nowy aparat.
    To za te pieniążki jakie masz bierz Olka E510

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •