Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Post Giełda fotograficzna w Katowicach?

    Witam.
    Mam małe pytanko...orientuje się może ktoś na temat "giełdy fotograficznej" w Katowicach...podobno obecnie została przeniesiona...gdzie?...zawsze odbywała się w "pierwszą Niedzielę miesiąca"...czy pozmieniały się również terminy spotkań "giełdowiczów"?...jeżeli ktoś ma świeże informacje na ten temat....z chęcią się dowiem...pozdrawiam
    2 x Nikon D90,Nikkor 17-55 f/2.8,Nikkor 85 f1.4,SB 800 ,SB900 i inne zabawki...

  2. #2

    Domyślnie

    Tutaj jest wątek o tejże giełdzie: http://nikon.org.pl/showthread.php?t=45088
    A poza tym nic mi nie wiadomo by była przeniesiona. Może przez okres wakacji nie funkcjonowała?

  3. #3

    Domyślnie

    Szanowni forumowicze, aktualnie funkcjonowanie giełdy fotograficznej w Katowicach przy ul. Warszawskiej 5 zostało zawieszone w wyniku zmiany siedziby ZPAFu / Galerii Katowice. Aktualnie przenosimy galerię do adaptowanego lokalu na pobliskiej ulicy Św. Jana, co jeszcze potrwa ok. 2 miesięcy. Niestety nie mam pewności czy w nowej galerii giełda fotograficzna dalej będzie funkcjonowała.

    Z pozdrowieniami
    Marek

    Zarząd ZPAF Okręg Śląski.
    www.zpaf.katowice.pl
    info@zpaf.katowice.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Mam pytanie czy giełda dalej działa? Jeśli tak to gdzie?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    Mam pytanie czy giełda dalej działa? Jeśli tak to gdzie?
    Napisz do ZPAF'u to się dowiesz
    De czy'sta + szkliwo

  6. #6

    Domyślnie

    Byłem dziś, około 10 rano ale nikogo nie było... Nawet nie było kogo zapytac...

    Yaqb jak coś wiesz to napisz..
    Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 04-01-2009 o 14:01

  7. #7

    Domyślnie

    Nie wiem nic na temat tej giełdy. Byłem tam raz czy dwa.
    I nie było nic co by mnie interesowało. Dużo było starszego sprzętu głównie analogów.
    Ale za to fajnie się gadało ze sprzedawcami to zapaleńcy
    Dlatego tak jak pisałem wcześniej napisz do ZPAF'u to Ci powiedzą czy giełda jeszcze będzie
    De czy'sta + szkliwo

  8. #8

    Domyślnie

    Jutro sie przejdę, co do zawartości giełdy to masz rację, dużo starszych sprzętów, czasem fajne perełki były, ale do cyfry niestety tylko na zamówienie większość.. A pytałem bo kolega szuka sabinki w dobrej cenie..

  9. #9

    Domyślnie

    Dobre czasy giełdy w Katowicach skończyły się niestety albo stety? W epoce analoga sprzętu tam była cała masa a ludzi tyle, że czasami nie dało się wejść z powodu tłumu. Starsi panowie, którzy dominowali wśród sprzedających wozili w tych czasach sprzęt z RFN całymi torbami kiedy to w polskich sklepach ceny były takie, że hoho. Teraz sklepy konkurują, sporo klientów chce mieć legal z gwarancją Nikon Polska itp itd a to na giełdzie rzadko zapewniano.
    Faktem jest to co napisał yaqb-sprzedający to zapaleńcy i zawsze chętni do rozmowy.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  10. #10

    Domyślnie

    Byłem dwa razy, w poniedziałek i dziś, niestety nikogo nie zastalem.. Cholera na przedostatnie piętro się przenieśli... tyle schodów.. a tu kondycja po świętach żadna

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •