Close

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 52
  1. #41
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    mi się podoba mnie np. wręcz śmieszy jak widzę wyświecone aparaciki noszone dumnie na wypiętej piersi. Dla mnie liczy się efekt końcowy, a aprat traktuję jak wszystko inne, dość osobiście lecz materialnie. Takie przystosowanie apartu wg własnych potrzeb i pomysłów daje taką dodatkową więź ze sprzętem i mnie np. motywuje do robienia zdjęć. Pozdrawiam

  2. #42

    Domyślnie

    A z tą taśmą to nie jest jakaś prowokacja....?
    ...

  3. #43

  4. #44

    Domyślnie

    Nie bede sie wypowiadal, bo kazdy decyduje za siebie, ale...
    Tak wyglada "srebrny" (w tytanowym odcieniu...) F60
    ze szkielkiem 100-300 w dedykowanym kolorze i na alu statywie
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Okleiłem wszystkie napisy na body i zakleiłem lampkę do wspomagania af. Zaklejony aparat czarna izolacją jest dla mnie zwyczajnie ładniejszy. Wspomaganie af w d70 to beznadziejna latarka, która tylko przyciąga uwagę innych. Nie wyłączyłem jej, ponieważ po przypięciu flesza nie chce mi się wchodzić do menu. Cały czas jest więc włączona, ale jej nie widać. Paska nie wymieniłem, bo szkoda mi kasy na takie głupoty. Jest wygodny i już dopasowany.
    Canon 30D + BG-E2 + 17-40L f4 + Sigma 100-300f4 + 580ex + Shoe Cord 2

    | www.maciejkuron.pl |

  7. #47

    Domyślnie

    Zróbmy konkurs piekności korpusów ........
    Nikon D70 / D200 / Nikkor 50mm / Peleng 8mm / Sb600 / MF /

  8. #48

    Domyślnie

    Możesz wyłączyć lampkę na body - sterowanie wspomaganiem flasha odbywa się wyłącznie z poziomu lampy.
    Canon 40D + 17-40L f/4 + 70-200L f/4 + 580 EX II
    fanaberiafoto.eu

  9. #49

    Domyślnie

    ciekawe czy ktos odwazny uzył jakiejs farby albo speay'u. to by było mistrzostwo. dla mnie to jest bez sensu. jak Ci maja zabrac sprzet to czy bd nikon czy canon czy zenith i tak Ci go zabiora

    jak soie chwalicie takimi "patentami" to zamieszczajcie fotki to chetnie sie wiekszosc posmieje :P

  10. #50

    Domyślnie

    Zróbmy konkurs piekności korpusów ........
    Jestem za! Niech każdy przystroi swoje body (znaczy aparat ) kolorowymi girlandami i balonikami. Mam już nawet pomysł na załączenie pozytywki przy naciskaniu spustu migawki

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •