Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52
  1. #21
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    tak, zamalowalem napisy, dodatkowo obkleilem czarna tasma obiektyw (18-70), te zlote napisy, zakleilem naklejke z nr. seryjnymi oraz logo na wyswietlaczu. Dodatkowo zrobilem sobie niebieski pasek dookola lampy zamalowalem napisy na pasku, jakis czas mialem napis ZENIT, ale mi sie zmazal

  2. #22

    Domyślnie

    a moze by tak wyjac bebechy z obudowy i se drewniana walnac?
    tego na pewno nikt nie ruszy
    usmialem sie bardzo
    dziekuje!!!

  3. #23

    Domyślnie

    Ja zamalowałam i dodatkowo obkleiłam srebrną taśmą prawie całego z wyjątkiem tylniej ścianki
    P.S
    Trochę się już obdarła

  4. #24

    Domyślnie

    baaardzo ladnie to wyglada i z pewnoscia mniej sie rzuca w oczy niz normalnie
    badz pewna!!!
    a taka tasma - miod - z pewnoscia tez zabezpiecza dodatkowo sprzet i moze nawet amortyzuje czy cos

  5. #25

    Domyślnie

    Jesteście wielcy - jestem w szoku

    Muszę skoczyć po srebrną izolacyjno-amortyzującą

    Grzegorz
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

  6. #26

    Domyślnie

    tak se mysle moze konkursik walniemy???
    kto wieksza kaszanke zrobi ze swojego nikona???

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar mike00
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Jastrzębie/Katowice/RSl.
    Posty
    47

    Domyślnie

    Hie, hie - gdybym miał do wyboru standard i to rasowane cudo w srebnej powłoce pewnie zwinąłbym ten drugi. Pasuje do dresu i kolesiom mozna sie pochwalic oryginalnym łupem ))
    Pozdrawiam
    D50; T 12-24; T 28-75; S 70-300 APO; SB-600; MF 550prob + 486rc2

  8. #28

    Domyślnie

    Antonina, przeszlas sama siebie, hiehiehie co za ubaw
    Jeszcze brakuje napisu: designed by Antonina.
    D80 | N 18-70 | T 17-50 2.8 | N 80-200 2.8 | N 24 2.8 | N 50 1.8D | SB800 | oraz inne klamoty |
    Zapraszam tekus.net | ŁÓDZKA GRUPA FOTOGRAFICZNA KORAB

  9. #29

    Domyślnie

    jedyny sens jaki widze w takim oklejaniu to ... uszczelnienie aparatu

    wstyd mi by bylo z czyms takim wyjsc na miasto, a gdybys focila na weselu to juz polowa gosci by miala ubaw i na pewno nie dostalabyc nastepnego zlecenia

    oczywiscie, kazdy robi jak uwaza, ja jestem tolerancyjny

  10. #30

    Domyślnie

    Myślę, że wszelkie zamazywanie i zaklejanie opisów na sprzęcie mija się z celem. Przede wszystkim potencjalny bandyta nie będzie kalkulował w głowie co się bardziej opłaca (Minolta, Nikon, Canon), on po prostu idzie na całość a dopiero później wycenia łup. Liczy się wygląd i "masa" sprzętu. Pewnie gdyby Canonmatic był czarny też by miał wzięcie
    Jeśli napis ma jakieś znaczenie to wydaje mi się, że przede wszystkim na torbie. Duży napis Nikon z założenia ma przyciągać wzrok i tak się dzieje, a torbę można łatwiej podprowadzić niż atakować człowieka z aparatem na szyi. Osobiście jakoś nie boję się o sprzęt trzymany w ręku, bardziej o torbę, która czasami musi grzecznie czekać o kilka metrów dalej...
    D50 / 18-70 / 50 1.8 D / 70-300G / SB-600 / Raynox dcr250 / LIght System LT3 /itd...

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •