Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: D2h czy D70

  1. #21

    Domyślnie

    proponuje cos optymalnego D1x ...
    to samo chodzi mi po glowie - i tylko czaje sie na okazje - wprawdzie
    95 na 100 beda od profi wyjechane na maxa, ale pozostaje te 5
    od bogatego amatora ktory kupi D2X i bedzie sprzedawal za grosze stara puszke.
    A jak nie to spokojnie skladam na d2x i koncze zabawe z tyraniem całe zycie
    na sprzet foto, audio, tv....

  2. #22

    Domyślnie

    moim bardzo skromnym zdaniem jezeli ktos zadaje sobie takie pytanie to powinien kupic d70

    pozdrowienia

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    Jeśli ktoś się zastanawia nad zdjęciami sportowymi/przyrodniczymi to D2h to chyba lepszy wybór. Śledzenie szybko poruszającego sie obiektu czy zjęcia seryjene w D70 pozostawieją wiele do życzenia (wszystkie body w tym segmencie mają te ograniczenia).
    Przy pozostałych dziedzinach fotografii, zwłaszcza amataorskiej D70 jest lepszym wyborem. Za 1995$ można mieć body + porządny obiektyw(lub kilka prostszych), poza tym 6mpix pozwoli lepiej poprawić amatorski kadr przed wywołaniem...
    Zapomniales, ze dla kilku osob wazne sa jeszcze inne rzeczy - feeling np Lubie czuc porzadny korpus w reku, patrzec przez normalny wizjer a nie taki jak ma D70 Dlatego bez watpienia wybralbym D2H... BTW - co Wy z tym kadrowaniem Kadruje sie robiac zdjecie a nie w kompie
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

  4. #24
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    jako gadżeciarz odpowiem, ze D2H Jako fotograf - F90x
    A jako milosnik aparatow - Mamiya 6

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Spinner
    Cytat Zamieszczone przez rocznik70
    Jeśli ktoś się zastanawia nad zdjęciami sportowymi/przyrodniczymi to D2h to chyba lepszy wybór. Śledzenie szybko poruszającego sie obiektu czy zjęcia seryjene w D70 pozostawieją wiele do życzenia (wszystkie body w tym segmencie mają te ograniczenia).
    Przy pozostałych dziedzinach fotografii, zwłaszcza amataorskiej D70 jest lepszym wyborem. Za 1995$ można mieć body + porządny obiektyw(lub kilka prostszych), poza tym 6mpix pozwoli lepiej poprawić amatorski kadr przed wywołaniem...
    Zapomniales, ze dla kilku osob wazne sa jeszcze inne rzeczy - feeling np Lubie czuc porzadny korpus w reku, patrzec przez normalny wizjer a nie taki jak ma D70 Dlatego bez watpienia wybralbym D2H... BTW - co Wy z tym kadrowaniem Kadruje sie robiac zdjecie a nie w kompie
    Przeca zaznaczyłem że "fotografii amatorskiej". Myślisz że amator idealnie kadruje przed wyzwoleniem migawki ?
    Co do wyższości D2h nad D70 akurat mnie nie musisz przekonywać Ale jeśli miałbym tylko ta 2000$ na sprzęt to raczej nie postawiłbym na porządne body bez obiektywu
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez iczek
    A jako milosnik aparatow - Mamiya 6
    A ja jako .. ja .. mowie - d70 do pstryknia i
    Mamiyka AFD645 do pracy.

    Spinner, mam nadzieje ze feeling tylko jako
    czucie w lapach, a nie "jak sie dobrze wyglada z profi sprzetem" : )
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpriest
    Cytat Zamieszczone przez iczek
    A jako milosnik aparatow - Mamiya 6
    A ja jako .. ja .. mowie - d70 do pstryknia i
    Mamiyka AFD645 do pracy.

    Spinner, mam nadzieje ze feeling tylko jako
    czucie w lapach, a nie "jak sie dobrze wyglada z profi sprzetem" : )
    Dokladnie - szpanowanko z "duzym aparatem i duzym zoomem" to nie dla mnie
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •