Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: D2h czy D70

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    czy mając D2H będziesz robił gorsze zdjęcia? ...a będziesz miał solidniejszą puszkę
    Wiesz Jacku, 2 mpx mniej wymagaja bardziej przemyslanego kadru. Znacznie mniej mozna uciec w kadrowanie
    czyli wychodzi na moje, bo w ten sposób uczę się choć trochę, a nie wszystko zwalam na kompa i psuja...to dodatkowy zysk...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #12

    Domyślnie

    Gdyby ceny D2H i D70 były faktycznie porównywalne (czyli różniące się nie więcej niż 20%, co zważywszy na różnicę klas tych aparatów byłoby rewelacją), wybór jest oczywisty - D2H. To tyle w kwestii pytania postawionego przez Gościa.
    Do takiego spłaszczenia cen jednak moim zdaniem nie dojdzie. Stąd dla kogoś takiego jak ja, kto jest na etapie fotograficznego elementarza, zakup D2H nie ma żadnego uzasadnienia. Jest całkiem możliwe, jak sugeruje Admin, że w tej sytuacji zrobię gorsze zdjęcie. I wtedy nie pomoże żaden komp ani wyrafinowany soft.
    Pozdrawiam, Włodek

  3. #13

    Domyślnie

    Ktoś może mi powiedzieć jaka jest teraz cena D2H ??

  4. #14

    Domyślnie

    Na Allegro stoi wystawiony za ok. 7,5 kzł.

  5. #15
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    B&H w Nowym Yorku: 1995,- USD - az ciezko sie opanowac..

  6. #16

    Domyślnie

    proponuje cos optymalnego D1x osobiscie mam duza ochote na ten korpus jako drugi kosztuje 1000$ tylko dobrze trzeba poszukac zeby nie byl zjechany.

  7. #17

    Domyślnie

    Cena D2H jest 2-krotnie wyższa niż cena D70 i nie ma szans na jej obniżenie. Na rynku już jest niewiele D2H.
    Pzdr
    lenek

  8. #18

    Domyślnie

    Kup chlopak taki aparat na jaki dzisiaj pozwalaja Ci
    pieniadze i ktory mieszczac sie w nich spelni Twoje wymagania.
    Zacznij myslec o kadrach, a nie o sprzecie
    Serdecznie pozdrawiam!
    Krzysiek P

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mpriest
    Zanij myslec o kadrach, a nie o sprzecie
    Święte słowa!
    Ale myślę, że każdy musi przejść przez fascynacje i rozterki nad stroną sprzętową zanim zrozumie, że nie sprzęt decyduje o tym czy zdjęcia będą dobre...

  10. #20

    Domyślnie

    Jeśli ktoś się zastanawia nad zdjęciami sportowymi/przyrodniczymi to D2h to chyba lepszy wybór. Śledzenie szybko poruszającego sie obiektu czy zjęcia seryjene w D70 pozostawieją wiele do życzenia (wszystkie body w tym segmencie mają te ograniczenia).
    Przy pozostałych dziedzinach fotografii, zwłaszcza amataorskiej D70 jest lepszym wyborem. Za 1995$ można mieć body + porządny obiektyw(lub kilka prostszych), poza tym 6mpix pozwoli lepiej poprawić amatorski kadr przed wywołaniem...
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •