Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Karta do D300

  1. #11

    Domyślnie

    Karty zalecane przez Nikona - "Karty innych marek i karty o innych parametrach mogą działać, ale firma Nikon nie gwarantuje poprawnej współpracy. W przypadku korzystania z karty, której nie wymieniono powyżej, należy skontaktować się z jej producentem w celu uzyskania informacji o zgodności. Firma Nikon zaleca zaopatrzenie się w co najmniej jedną z zatwierdzonych kart pamięci na wypadek problemów."

    Ten cytat mówi sam za siebie. Lepiej było by oszczędzić na zakupie aparatu niż nośnika pamięci, nawet pomijając obecne ceny kart.
    Generalnie Stig wszystko napisał, a ja tylko dodam, że kiedyś miałem do czynienia z nowym i sprawnym w 100% Kingstonem który nie działał w moim aparacie mimo że działał w innych. Natomiast z Sandiskiem i Lexarem nie miałem nigdy żadnych problemów.


  2. #12

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za opinie. Prawdę mówiąc też jestem zwolennikiem wydania większej kasy i potem 0 problemów. Chyba musiałem się upewnić w tym temacie. Pomimo jednostkowych pozytywnych opinii na temat pqi kupię Sandiska. Jak pisałem wcześniej też używam głównie tej marki no i zdarzyły mi się Kingstony 3. Z tych 3 Kingstonów 2 mnie zawiodły a Sandisk nigdy żaden. Oczywiście mam świadomość, że wcześniej czy później to i Sandisk padnie, ale pewnie później niż niż wcześniej.
    A
    FX...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •