Close

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 223 z 223
  1. #221

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Prorok78 Zobacz posta
    no to po kolei

    mowimy o sytuacji kiedy profi ma firme (bo jest profi-to apropos rozumienia tekstu) wiec nie pisz ze zeby miec koszty to trzeba miec firme - z tego jasno wynika ze profi koszty ma a amator nie...
    amator - owszem moze placic podatki, profi majac firme musi to robic... tylko pokaz mi kogos kto na lewo robi zdjecia a potem idzie grzecznie i sie rozlicza.. znow rozumienie teksto - jesli sie rozliczy to ju znie jest na lewo prawda? No i zeby miec sie z czego rozliczyc to musi t uwzglednic w cenie uslugi a wtedy ta cena staje sie realna i podobna do profi... mowimy to o sytuacji kiedy ktos robi na czarno - to o tym mowie ze jest zle....

    owszem - tez znam amatorow nie tylko z tego forum ktorzy robia lepiej niz nie jeden profi.. tylko ze ci ludzie znaja wartosc swojej pracy (nawet jesli robia to tylko dla siebie a nie dla klienta) i oni nie beda sie sprzedawac za poldarmo... wiec prosze Cie nie probuj mi tutaj wciskac na sile ze chce kogos obrazic.... juz samo bycie na forum i przeczytanie paru postow dziennie sprawia ze ludzie coraz wiecej wiedza... mowiac o amatorze ktory zrobi kiszke wyraznie pisalem o panu Gienku za pifko, albo o wojku Zenku ktory ma aparat od wczoraj....

    Ludzie o co Wy sie tak burzycie tutaj... czy tak trudno jest przyznac ze dobra zetelna i uczciwa praca musi kosztowac??? Przeciez nawetna chlopski rozum.. nie chodzi o to zebyscie to Wy placili ale o to zeby Wam placili godziwe pieniadze...
    powiedz mi jedno o tych profi co mają firmy - ile osób ze znanych Tobie zamawiających zdjęcia ślubne u profi dostało fakturę/paragon? na kazde 100 było tego 5? 10? a reszta co? więc przestańmy p... o tym jacy to profi są uczciwi, a amatorzy to z definicji złodzieje, odbierający chleb biednym profi...

    zaczyna mnie już bawić ta dyskusja, obrzucanie się wyzwiskami i udowadnianie na siłę co jest dobre, a co nie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #222

    Domyślnie

    Święte słowa ten wątek zaczyna robić się coraz nudniejszy. Wszystkim wszyscy coś chcą udowodnić, a zaczęło się tak niewinnie, pamiętacie może jeszcze o co pytał autor tego wątku. pewnie ma niezły ubaw czytając uważnie całość. Eeee ja też sobie dam już spokój z postowaniem w tym temacie, lepiej iść potrenować trochę "studio" coby w przyszłości z uczciwego amatora stać się uczciwym zawodowcem.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #223

    Domyślnie

    Tak w ogóle, to od jakiegoś czasu w dyskusji nie widać nic nowego, więc zaryzykuję, że nikomu nie będzie go brakowało.

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •