Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Góry Stołowe-co warto zobaczyć?

    Wybieram się początkiem września w Góry Stołowe, wymieńcie się doświadczeniami co warto zobaczyć (pofocić), może być również po stronie czeskiej. A - i jeszcze czy w Górach Stołowych są jakieś fajne wodospadziki, ciekawe strumyczki.

  2. #2
    bth
    Gość

    Domyślnie

    Oryginalny nie będę, podpowiem bardziej turystycznie niż fotograficznie:

    - Karłów -> Pasterka -> Ostra Góra, zejście na stronę czeską
    - Błędne Skały
    - Szczeliniec

    Jeśli zapału i transportu starczy to koniecznie Skale Miasto, położone kilkadziesiąt kilometrów dalej w Czechach.

  3. #3

    Domyślnie

    wodospady/strumyki = Wrota Pośny. zaparkowac pod zalewem w Radkowie albo na Szosie Stu Zakretow
    i voila pod gore. miejsce jest piekne

    z innych atrakcji: Błedne Skałki, Pasterka, Szczeliniec, Skalne Grzyby.

  4. #4

    Domyślnie

    Po pierwsze to witam wszystkich na Forum (to mój pierwszy post tutaj). A po drugie, to jestem mieszkańcem podnóża Stołowych. Serdecznie polecam to miejsce. Co warto zobaczyć? Na pewno Szczeliniec Wielki i Błędne Skały (jeśli ktoś nie lubi tłumów to najlepiej odwiedzić te miejsca wczesną wiosną lub późną jesienią). To takie dwa najbardziej znane punkty w Stołowych. Ale poza tymi znanymi jest mnóstwo innych, bardzo ciekawych miejsc. Zarówno po stronie polskiej jak i czeskiej.
    Góry Stołowe są wyjątkowe pod względem budowy. Występują tu bardzo ciekawe formy skalne (często mające swoje nazwy). Jest więc co złapać obiektywem Gdyby ktoś miał ochotę zobaczyć kilka moich zdjęć ze Stołowych, to zapraszam: http://tomekgr.digart.pl/digarty . Pozdrawiam Forumowiczów.

  5. #5

    Domyślnie

    oprócz samych gór i skałek warto powłóczyć się po okolicy - Wambierzce, Duszniki itd

  6. #6

    Domyślnie

    szczeliniec
    bledne skaly
    skalne grzyby
    radkowskie skaly
    biale skaly
    adrszpach - czechy
    czermna
    wambierzyce
    duszniki - wieloryb
    klodzko twierdza lapidarium
    klodzko katedra wnetrze
    zloty stok kopalnia zlota wodospad podziemny

    tyle w temacie i oklicach - mysle ze braknie ci czasu wiec wiecej nie podaje

    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcello2 Zobacz posta
    oprócz samych gór i skałek warto powłóczyć się po okolicy - Wambierzce, Duszniki itd
    Też tak myślę.W Polanicy Zdrój warto zjechać z głównej drogi w kierunku Wambierzyc.Piękne widoki po drodze i sama miejscowość piękna.Warto również od tej strony wjechać do Gór Stołowych,bo można się przejechać serpentynkami w otoczeniu pięknych skał. No i nie ma przy tej drodze fotoradarów
    D601855VR 35 1.8G S1020

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego, ale nie mogę wyedytować posta. Polecam stronkę T.Gmerek - fotografie ziemi kłodzkiej, m.in. góry stołowe. Poza tym samo Kłodzko warto odwiedzić.
    D601855VR 35 1.8G S1020

  9. #9

    Domyślnie

    Małe OT edytować posty można tylko do 30 min od ich utworzenia
    EOT
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •