Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30
  1. #11

    Domyślnie

    uwaga, we wrześniu bywa mokro i zimno...tak miałem w zeszłym roku..ale gorąco polecam
    Nex-7, SEL 50/1.8, high iso and

  2. #12

    Domyślnie

    Też się wybieram za jakiś czas na Błędne Skały mam nadzieje że sesja będzie udana i że będzie się czym pochwalić
    Zawsze może być lepiej, ale cieszmy się tym, co mamy...

  3. #13

    Domyślnie

    Witam.

    Wybieram się na 2-3 dniowy wypad w okolice Gór Stołowych.
    Poprosiłbym o pomoc w ustaleniu planu wycieczki - najładniejszych turystycznie miejsc.
    Warunek - muszą to być miejsca w miarę łatwo dostępne - żona w 5 miesiącu ciąży oraz tato -55 latek po zawale
    Zastanawiamy się także nad wycieczka do Skalnego Miasta, przy czym znowu nie wiem czy nie będzie to ponad siły dla moich towarzyszy podróży.

    Jakieś propozycje mile widziane.

  4. #14

    Domyślnie

    Szczeliniec spokojnie obejdziecie wszyscy. Skalne miasto tym bardziej.
    Pozdrawiam
    Jacek
    "Skądkolwiek wieje wiatr, zawsze ma zapach Tatr"

  5. #15

    Domyślnie

    Cześć

    proponuje od razu udać sie do Skalnych Miast Teplice/Adrspach

    Na Szczeliniec nieco trzeba cisnać w góre i szlak na szczycie jest dość ciasny, Błedne są bardzo ciasne.

    Jako bazę wybrałbym Teplice nad Metuji jest tam schronisko i kupę pensionatów najlepiej jesli w sezonie to w srodku tygodnia.
    Szlaki Skalnych Miast są dość łatwe, bardzo widowiskowe, piekny jest żółty szlak pomiedzy Adrspachem a Teplicami (np. pociagiem z Teplic do Adrspachu, wejscie do Miasta i powrót do Teplic szlakiem - to jest pełny dzień max program).
    Z okolicznych skałek swietny jest Ostas;



    szerokie szkło sie przyda i ministatyw

  6. #16

    Domyślnie

    Błędna skały są super. Ja nawet wlazłem na ich "dach" i przeskakiwałem sobie nad szczelinami. W czasie powrotu na dół do drogi głównej znalazłem metalowy kołpak od starego mercedesa.

    Na Szczelińcu znalazłem kompakt cyfrowy Canon, który spadł z wysokości 20 metrów na skały. Szkoda, że nie poszukałem jeszcze karty pamięci.
    Ostatnio edytowane przez pawulon ; 24-06-2010 o 17:34
    D600 | D750 | D7200 ||| 35/1.4 ART | 50/1.4 ART | 18-35/1.8 ART | 85/1.8 G | 135/2 D | 17-35/2.8 | 24-70/2.8 | 70-210/4
    było: D700 | D3100 | D5200 | CoolPix8800 | 14/2.8 HSM | 28/1.8G | 35/1.8 G DX | 50/1.5 HSM | 85/1.8 D | 135/2 bez D | 12-24/4.5-5.6 HSM | 28-200 D i G | 18-105 G | 18-200 G | 28-300 G | 200-500/5-6.3

  7. #17

    Domyślnie

    Dziękuje za informacje, na pewno się przydadzą

    Jeśli ktoś przy okazji ma namiary na fajny nocleg - najlepiej kwatera to poproszę o namiary, Można pisać na PW.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawulon Zobacz posta
    Błędna skały są super.
    Ale raczej nie dla kobiety w 5-tym miesiącu ciąży: bardzo ciasno, trza się też naschylać...


    A to jest dowód
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  9. #19

    Domyślnie

    Ale raczej nie dla kobiety w 5-tym miesiącu ciąży: bardzo ciasno, trza się też naschylać...
    zgadza się.Jesli chodzi o Szczeliniec to jest do pokonania dużo schodów, a dla kobiet w ciąży to chyba niewskazane.

  10. #20

    Domyślnie

    koniecznie najpierw w Błędne Skały i Szczeliniec a póżniej do Skalnych Miast Teplice/Adrspach, bo te drugie są dużo bardziej widowiskowe i obszerniejsze, więc jak najpierw je zobaczysz to potem będziesz zawiedziony polską częścią
    D7000

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •