Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63
  1. #61

    Domyślnie

    JK, zadałem tam ostatnio pytanie, czy będą jeszcze jakieś testy nikkorów. W odpowiedzi Arek dowalił mi, że się czepiam, bo przecież pełno u nich sigm i tamronów, które mogę sobie doczepić do nikona
    Dodał jeszcze, że oglądał mecz z Ekwadorem. Cóż, jeśli ktoś dostał pomieszania zmysłów po jednym meczu i nie dość, ze nie dostrzega różnicy pomiędzy nikkorem i sigmą, to jeszcze dochodzi do wniosku, że ta sama sigma wypadnie w teście tak samo z puszką canona jak i nikona, to miejmy nadzieję, że faktycznie kolejnych testów już nie będzie. Był przecież mecz z Niemcami

  2. #62

    Domyślnie

    Panowie dajcie już spokój przecież te testy na optyczne to śmiechu warte. Przecież nikt logicznie myślący nie będzie brał na serio testów sprzętu fotograficznego z jakiegoś optyczne.pl musiałby chyba upaść na głowę...

  3. #63

    Domyślnie

    jjj, no to mnie pocieszyles troche, a ja gupi juz zaczalem sie zastanawiac gdzie moje d70 wywalic, ze juz nie wspomne o calej szklarni do nikona, toz to kompletny debilizm tyle szkiel jedno po drugim kupowac do takiego zacofanego aparatu.
    na dodatek jak kupowalem aparat, to mialem 300d no i ja zamiast sobie palce poucinac lub polamac troche, zeby to cudo techniki jakos sie dalo w lapach utrzymac, to stwierdzilem ze nikon lepszy.
    ale nie zrozumcie mnie zle, nikon nie jest doskonaly i z przyjemnoscia kupil bym sobie 5d (moze) ale po prostu nie warto.
    a testy z optyczne wam sie moga przydac (nie mnie, malo osob szprecha po polsku), jak bedzie ktos kupowal 300/4 albo d200, to wez test i powiedz sprzedawcy ze ciemnote wciska, szmelc kompletny, i jak spusci 50% to litosciwie wezmiesz ta podake od niego zeby sie nie meczyl.
    bedzie tego pisania.
    Andrzej

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •