Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63
  1. #11

    Domyślnie

    24-120...

    Niby denko, ale ta ostrość wcale tak najgorzej tu nie wyszła.

  2. #12

    Domyślnie

    Przy f/16 nie ma znaczenia czy to stałka, czy zoom, no chyba, ze podepniemy jakiś kompletny junk, a to nie miało miejsca. Przy f/16 wszystkie rozsądne obiektywy pracują w limicie dyfrakcyjnym, przez co możemy powiedzieć coś o matrycy, a o to własnie nam chodziło. Zauważcie, że rozdzielczość porównujemu do Canona 20D, gdzie jego zachowanie przy f/16 też opisujemy średnią z kilkunastu obiektywów - nie koniecznie stałek.

  3. #13
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Aj tam niedzwiedz..smutny Wpadnij do mnie to Ci pokaze odbitki 20x30 i 30x45 z ISO1600 i D200...zapewniam Cie ze sie zdziwisz Sporo z tej czulosci mozna wycisnac, pod warunkiem ze nie otwierasz NEFA w ACR ktory niestety kiepsko sobie radzi z NEFami D200tki

  4. #14
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Angst, tego optyczne.pl nie da się czytać. Ciągle wyskakują reklamowe flaszki, ptaszki i fistaszki. A do tego zniknęła chyba z dns-ów (może tylko moich ).

  5. #15

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    54

    Domyślnie

    pebees, jesli otwierasz strone w takim wynalazku jakim jest IE to napewno wyskuja, mi na Macu nic nigdzie nie wyskakuje

  7. #17

    Domyślnie

    Nie zgodzilbym się, że przy f16 każde dobre szkło ma najlepszą możliwą rozdzielczość optyczną. Dużo dobrych szkieł jest najostrzejsza w przedziale 6.3 - 9.0 +-
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #18
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    towers, mi już nic nie wyskakuje A otwieram w firefoxie, muszę poblokować te flashe

  9. #19

    Domyślnie

    Mnie tez nic nie wyskakuje, bo nie wskakuje mi optyczne.pl Chyba ktos zlekcewazyl uzytkownikow

  10. #20

    Domyślnie

    Kaleid, acr to i z s3 potrafi cudow wykonac takich ze hoo hoo
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •