Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Nikon Capture NX 2.0.1

    Pojawiło się uaktualnienie do wersji 2.0.1 Link

    Lista zmian:
    1. Został usunięty problem, który powodował, że wielkość drukowanych zdjęć była mniejsza niż rozmiar papieru lub drukowana była tylko część zdjęć, w przypadku gdy orientację papieru w oknie dialogowym Page Setup (Konfiguracja strony) ustawiono jako poziomą i wybrano poniższe operacje.
    Wybranie z menu File (Plik) polecenia Page Setup (Konfiguracja strony)
    Wybranie z menu File (Plik) polecenia Print (Drukuj) i kliknięcie przycisku Page Setup (Konfiguracja strony) w oknie dialogowym Print layout (Układ wydruku)
    Kliknięcie przycisku wydruku w pasku narzędzi oraz przycisku Page Setup (Konfiguracja strony) w oknie dialogowym Print layout (Układ wydruku)

    2. Został usunięty błąd, który uniemożliwiał wyświetlanie okna dialogowego Print layout (Układ wydruku) po wybraniu polecenia Print (Drukuj) z menu File (Plik) w niektórych systemach.

    3. Został usunięty problem, który w niektórych systemach powodował wyświetlanie komunikatu o błędzie po kliknięciu przycisku wydruku w pasku narzędzi.

    Grupa GRYF | D300s | MB-D10 | N12-24/4 G DX AF-S | N17-55/2.8 G DX AF-S | SB-800 | and ...

  2. #2

    Domyślnie

    no i fajnie aczkolwiek nie zauwazylem tych problemow bo nie drukuje
    a tych ktoree zauwazylem - np mulenie po uzywaniu odpowiednika Photoshopowego Healing Brusha nie zostaly poprawione - przynajmniej tak z opisu wynika:/
    Contax 645, Zeiss 80mm f/2

  3. #3

    Domyślnie

    czy komuś udało się to zainstalować? sam pobrał upgrade ale przy instalacji pluje się że NX2 jest już zainstalowany
    pozdrawiam Piotr


  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    czy komuś udało się to zainstalować? sam pobrał upgrade ale przy instalacji pluje się że NX2 jest już zainstalowany
    na triala może nie wchodzić...
    notabene są jeszcze jakies zmiany ?- bo jesli tylko te wymienione to nie bede instalował - i tak nie drukuje. A widzę, że na macka nawet nie ma tej poprawki czyli faktycznie niewielkie zmiany nie ma sensu mieszać na dysku...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    czy komuś udało się to zainstalować? sam pobrał upgrade ale przy instalacji pluje się że NX2 jest już zainstalowany
    Dla box'a bezproblemowo...
    Grupa GRYF | D300s | MB-D10 | N12-24/4 G DX AF-S | N17-55/2.8 G DX AF-S | SB-800 | and ...

  6. #6

    Domyślnie

    a kto powiedział że na triala?? mam pełną i nie wchodzi
    pozdrawiam Piotr


  7. #7

    Domyślnie

    Jak sobie sam pobierze, to w czasie instalacji trzeba zamknąć główne okno programu wtedy idzie dalej
    Pozdrawiam Mariusz Sobecki
    Początkujący amator z początkującym sprzętem (D40, N18-55 II, N18-200VR, N35/1.8, SB400, Velbon Sherpa 600R)

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gawronnek Zobacz posta
    czy komuś udało się to zainstalować? sam pobrał upgrade ale przy instalacji pluje się że NX2 jest już zainstalowany
    U mnie wersja: 1 > update 2.0.0 > 2.0.1 - bez problemów. Pzdr -
    - Janusz(W)
    "...Człowiek to jedyne zwierzę które się rumieni. I jedyne, które ma za co..." - Mark Twain

  9. #9

    Domyślnie

    ok dałem radę, wgrywałem upgrade europejskie a wcześniej zainstalowałem amerykańskie stąd to nieporozumienie
    pozdrawiam Piotr


  10. #10

    Domyślnie

    Spróbuję. Może się rozwiąże mój błąd ze zjadaniem gigabajtów pamięci przy użyciu kilku razy narzędzia retuszu. Na stronie nawet support jest niedostępny i nie ma żadnego forum użytkowników.
    D80 | N18-135 | N50/1.8 | SB-600

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •