Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie plener slubny- 02/08/08

    witajcie,
    zmęczyłem takie fotki ostatnio na weselu mojej szwagierki.
    do dyspozycji tylko szkielko "standard" no i byl to moj pierwszy raz [tak wiec oko tez "standard ]
    jakies rzeczowe komentarze bardzo mile widziane [wiem ze PM przepalona...], z gory dzieki.


    1
    2
    3
    4- a to zdjecie ma miec taką wartość dla Mlodych ze z tylu jest ich miejscowosc w ktorej mieszkają
    5
    6
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    nr 6 zostaw a resztę usuń bo masz jeszcze czas na edycję

  3. #3

    Domyślnie

    tak źle ?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie

    Fatalnie kolego, pełna powaga. Nr 6 "ujdzie"... ale...
    Dla mnie osobiście jest to pokaz antyfotografii - bo fotografia to światło, a Ty go na fotkach albo nie masz, albo stosujesz własne - z lampy, brutalnie z frontu prosto po oczach. Nr 3 jest zaś przerysowany tak w formie, jak i w treści.
    Lepiej że usłyszysz to teraz, aniżeli później - nie tędy droga do dobrej fotografii.

  5. #5

    Domyślnie

    nie jestem zaskoczony komentarzami bo widze jakie ludzie pokazuja fotki chocby na tym forum- sam nie jestem w stanie wyzej wała wyskoczyć- ale w zasadzie to 3 miesiac "pstrykania" wiec moze oczekiwania mam za duze..
    widac ze musze poszukac dobrego nauczyciela kto mnie przyjmie na 2009 rok na staz fotografii slubnej ? bedzie mial duze pole do popisu w roli pedagoga
    pozdrawiam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    w kazdym razie cenna uwaga Rider z tym swiatlem.
    podlagnalem sobie teraz parametry rawa i te zdjecia nie mogly "wyjsc"- mialem takie nastawy ze praktycznie nie lapalem w tym cieniu swiatla zastanego..wstyd.
    ..tak wiec niby czlowiek to wie ale jak wejdzie na poligon to wychodzi ze trzeba utrwalic te rzeczy ktore głową może i sie wie. w kazdym razie mialem wtedy tak zmienne warunki ze po prostu wyszlo brak doswiadczenia i obycia- pogubilem sie w pewnym momencie ale efektem jest przynajmniej jakas nauka na przyszlosc.

    co do nr 3- zgadzam sie rowniez
    pozdr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    jak dla mnie to zadne, slabe kadry obrobka , ale jak widze to raczej wiwatów sie nie spodziewales ,

    praca z lampą - tu sobie poczytaj! - http://www.foto.jasiu.pl/

    ale staraj sie bardziej szukac swiatla i nie wyciagac blyskotrzepa, chcesz sie najac na foto slubnego pomagiera na 2009r? hmmm chyab jeszcze nie, ale poszukaj jakiejs lokalnej gazety do wspolpracy, w gazecie nauczysz sie troche reportazu. pokaz cos z sali kosciola przygotowa.. czy lepiej nie?


    jeszcze co do zdjec to widze pomysł! pomysł widze na 3, i to wcale nie głupi! tylko zle zrobiony ze zlego miejsca zlego kąta, cały czas stoisz od frontu, szukaj kadrow są wszedzie

    pozdr
    emeryt

  8. #8

    Domyślnie

    Wystrzegaj się kontrastowych scen oraz zdjęć w pełnym słońcu o ile nie zamierzasz stosowac lampy lub blendy lub obu na raz . Kiepsko niestety. Dla początkujących, najbezpieczniejsze jest rozproszone swiatlo.

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez giziol Zobacz posta
    ale staraj sie bardziej szukac swiatla i nie wyciagac blyskotrzepa, chcesz sie najac na foto slubnego pomagiera na 2009r? hmmm chyab jeszcze nie, ale poszukaj jakiejs lokalnej gazety do wspolpracy, w gazecie nauczysz sie troche reportazu. pokaz cos z sali kosciola przygotowa.. czy lepiej nie?

    pozdr
    dzieki gizol, ja to widze inaczej odnosnie robiena za pomagiera. taki wlasnie poligon w postaci zrobienia powiedzmy tych 30 slubow uwazam ze "musi" zaowocowac czyms dobrym w moim przypadku- oczywiscie nie samo z siebie ale tylko jesli podejdzie sie do tego powaznie i na zasadzie pewnej ambicji i . teorie zaleznosci swiatla/przyslony/iso itd w glowie mam od lat ale uwazam ze brak mi obycia w temacie. jesli musze obecnie 'walczyc' ze sprzetem no to gdzie tu mowa o pomysleniu o kompozycji? niestety na tym plenerze tak sie czulem- zdjecia jednak pokazalem majac do nich pelen dystans aby cos sie wiecej o nich dowiedziec.
    prezentuje zatem fotki z przygotowan- tu na pewno mialem wieksza kontrole nad swiatlem wiec moglem skupic sie bardziej na kadrze, wyszlo tak:

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #10

    Domyślnie

    no na 12 i 14 tło masz genialne
    ogólnie - szarość.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •