Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Co o tym myślicie?

    Właśnie skończył się konkurs 'Catch The Light 2008' organizowany lokalnie na temat tulipanów. Jest to bardzo kultowy i prestiżowy konkurs organizowany od lat i ściągający fotografów amatorów z całego Northwestu. Wystartowałem w nim po raz pierwszy w tym roku.
    Oto obrazek jaki dałem na ten konkurs (link do wątku jaki już tutaj był):
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=54497

    Samego obrazka nie podaję żeby nie było że odgrzewam stary obrazek pod pretekstem nowego wątka.
    Oto wyniki konkursu:
    http://www.prophotosupply.com/galler...tulip_2008.htm

    Oczywiście że się bardzo cieszę z 4-tej nagrody, ale proszę forumowiczów o opinię na temat konkursu i jego wyników.

  2. #2

    Domyślnie

    Szczerze powiem, ze ja bym inaczej ustawił miejsca "na podium" ale oceniający na pewno mają inny gust, albo autorzy zdjęć mają jakieś znajomość z oceniającymi, nie wnikam jednak w ten temat
    Trzecie miejsce jest raczej nie na miejscu, widziałem tam lepsze fotografie, za to "dwójkę" dał bym na pierwsze miejsce. A Twoje Panie swiatło na drugie, jedynkę na trzecie a ostatnie na czwarte. O wiele lepiej prezentowało by się wtedy "podium", oczywiście to tylko moja opinia.

  3. #3
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Trzecie miejsce jest raczej nie na miejscu, widziałem tam lepsze fotografie, za to "dwójkę" dał bym na pierwsze miejsce. A Twoje Panie swiatło na drugie, jedynkę na trzecie a ostatnie na czwarte. O wiele lepiej prezentowało by się wtedy "podium", oczywiście to tylko moja opinia.
    To znaczy to 'trzecie' to jest moje Czyli tak naprawdę czwarte. Rozumiem że Twoja numeracja jest że 1-sze to ichnie 'grand-prize', Twoje 2-gie to ichnie 1-sze, itd...
    Czyli w Twojej ocenie trzeba przesunąć tą numerację o jeden aby być w zgodzie z ich numeracją.
    Tak czy inaczej nie mogę komentować wyników bo sam tam startowałem, ani też nie mogę komentować komentarzy na temat wyników...

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym tam Antka posłał bo mi te wyniki śmierdzą aż tu w Wałbrzychu...
    A z Oregonu to kawał przeca drogi
    Pozdrawiam.
    MamiyaRB67, D90, D70, 12-24, 18-70, 28-80, 35, 50, 180, 70-300...
    |||blog ||| maciejsimm.com|||

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Czyli w Twojej ocenie trzeba przesunąć tą numerację o jeden aby być w zgodzie z ich numeracją.
    Zgadza się. Trzeba o jeden przesunąć

  6. #6
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Seeth Zobacz posta
    Zgadza się. Trzeba o jeden przesunąć
    O, dodam szczegół o którym zapomniałem napisać, że konkurs był organizowany przez Canon...
    Nie jestem pewien czy byłem tam jedynym Nikonowcem, ale na pewno jednym z nielicznych. Za każdym razem jak widziałem tam fotografów to wszyscy mieli Canony. Nikona tam nie widziałem żadnego...

  7. #7

    Domyślnie

    Myślę, że wynik cię nie deprecjonuje. Ani twojego zdjęcia.
    Gratuluję!

  8. #8

    Domyślnie

    grtatuluję wyniku.świetne foto

  9. #9

    Domyślnie

    skoro przez canona, to myślę, że wywaliłeś sporo canonierów tym zdjęciem, zdjęcie jest przednie, już dawno mam zapisane

  10. #10

    Domyślnie

    Oczywiście że się bardzo cieszę z 4-tej nagrody, ale proszę forumowiczów o opinię na temat konkursu i jego wyników.
    .....oj, jakaś zaderka kłuje.....

    Pzdr
    Andrzej

    ..nawet fajne foty na ten konkurs dali....niektóre jednak dostałyby tu straszne baty....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •