Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 54
  1. #11

    Domyślnie

    szczerze powiem ze d70 nigdy mi nie stanal
    uzywalem w deszczu - solidnym, na pustyni przez tydzien, na lodce na solidnie zasolonym morzu i nigdy sie o niego nie cackalem i dziala
    wlasnie se kupilem drugiego

    pozdro
    olo

  2. #12

    Domyślnie

    lustro podnosi sie, zeby dostac sie do bebechow za nim (czyt. matryca), mozna se wtedy dmuchac, czyscic, i co tam kto jescze chce
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  3. #13

    Domyślnie Re: Pomózcie nowemu wchodzącemu w lustrzanki :)

    Cytat Zamieszczone przez mkwiek
    po prostu nie wygląda jak rasowy aparat

    A ja myślałem, że aparat ma robić zdjęcia na nie wyglądać rasowo. Chcesz się nim chwalić czy robić zdjęcia? Zrób jak mówią poprzednicy. Zobacz dotknij i bierz, co Ci lepiej pasuje.

  4. #14

    Domyślnie

    kwasik : sa 2 funkcje podnoszenia lustra : jedna tak jak wymieniles ale w Canonie jest jeszcze mozliwosc podniesienia lustra przed zrobieniem zdjecia w celu eliminacji ew drgan przy dlugich czasach - generalnie mozna smialo bez tego zyc

  5. #15

    Domyślnie

    Tak wiec problem masz rozwiazany.

    Idz do sklepu, pomacaj oba korpusy i wez D70s.
    C 5D Mark II / C 40D /C 35mm, C 17-55 IS USM/ C430 EX II/ Lumix GH4 + 35-100

  6. #16

    Domyślnie

    mkwiek : jak CI to pomoze to opowiem Ci o moim wyborze

    zdecydowany bylem na Canona 10D ale w momencie zakupu nie bylo juz nowych bo wchodzil 20d i zanaczaco przekraczal moje mozliwosci finansowe . 300d mial zbyt wiele funkcji okrojonych wiec wybor padl na 350d . Poszedlem do MM pomacac i ogolnie sie nim pobawic i katastrofa. Moje dlonie naprawde nie sa wielkie a tego aparatu nie dalo sie trzymac ( Zapewne z gripem bylo by o wiele lepiej ) . Za pomoca forum Canona zostalem dosc skutecznie zniechecony do Nikona.. bo to moira szumy fatalna matryca ccd .. konca nie bylo . Stojac w tym nieszczesnym MM tak z ciekawosci wzialem z lapy D70 i w zasadzie bylo to koniec dylematow. Ergonomia na najwyzszym poziomie : 2 kolka nastaw , maly wyswietlacz lcd na swoim miejscu , wszystkie najistotniejsze funkcje pod reka . Jeszcze jest jeden plus wyboru Nikona - brak tylu napinaczy jakich mozna spotkac na CB

  7. #17

    Domyślnie

    Jesli chcesz robic rajdy, czy jakikolwiek sport, to zapomnij o 350D. Robilem tym mecz ostatnio i o zmienianiu pol ostrosci moglem pomarzyc. W Nikonie robisz jeden ruch joystickiem i juz, a w C trzeba przycisnac i przytrzymac, a potem pokrecic koleczkiem. DNO. Sam mam D70, 350 jest siostry, wiec mam sporo okazji do porowan. Dla mnie, jedynym atutem 350 sa nizsze szumy. Ale jesli dla tego mialbym poswiecic wygode uzytkowania i solidny korpus, to dziekuje bardzo. O tych 2 Mpx nie ma nawet co dyskutowac, bo i 4 bylyby wystarczajace. Jest jednak jeden powod, dla ktorego powinienes jednak przemyslec sprawe... Razem z aparatem wybierasz system. A ja np mam czasem problem, bo dookola same Canony, a ja na gwalt potrzebuje jakiego szkla... I dupa, nie ma skad. Ale jesli planujesz zakup szkla, ktore bedzie wystarczajce dla Twoich potrzeb, to bierz Nikona.
    forum.niekojarze.pl

  8. #18

    Domyślnie

    Też niedawno to przechodziłem. Nie przejmuj się szumami i morą. Z racji zainteresowań fotografią ssaków na wolności, dużo zdjęć wykonuję we wczesnych godzinach rannych lub późnych wieczornych i muszę korzystać z wysokiego ISO. Zaryzykowałem, kupiłem Nikusia D50 i było warto! Kocham ten aparat, podobnie jak wcześniej zakupionego Nikona F65. Oczywiście nie twierdzę, że Nikon jest najlepszy, bo tego nie wiem, zresztą mnie to specjalnie nie interesuje. Wystarczy, że jest wystarczający by spełnić moje wszelkie oczekiwania. Na razie najwięcej problemów sprawiam sam, bo zapominam ciągle o różnych jego możliwościach i nawet o tym, że mogę regulować ISO, czego do tej pory nie mogłem robić w analogowych aparatach, nie wymieniając filmu. Jeżeli podoba Ci się Nikon D70s, nie wachaj się i postaw na niego.

  9. #19

    Domyślnie

    hmm.. jezeli tak ukochales d50 i f65, to przy najblizszej zmianie na cokolwiek dostaniesz orgazmu ;]
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  10. #20

    Domyślnie

    ja juz od jakiegos czasu rowniez choruje na cyfrowe lustro i rowniez mysle o nikonie ( D50 ),dla mnie to sprzet super. Focilem d70 i jest ********y, ergonomia,wszystko na najwyzszym poziomie, ostrzyl w ciemnosciach bez problemu i bardzo szybko, opoznienia migawki w sumie nie odczulem, canonami sie nie bawilem,ale jak dotknalem nikona i zobaczylem jak jest wykonany zakochalem sie w nim.
    Wczesniej bylem bardziej przekonany za canonem bo wszyscy mowili ze jest lepszy bo.....sami wpiszcie, ale jakosc zdjec z nikona i tak jest ********a, a wywolywac mozna spokojnie do sporych formatow wiec 2 mpx sa na nic w tym wypadku.
    Jedynym moim problemem jest brak kasy, jak pomysle ze mo,ge nie uzbierac na nikusia to m isie ciezko robi na sercu bo to moje marzenie.
    PS> jakby ktos chcial sprawic mi nikona D 50 to prosze o kontakt
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczow

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •