Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84
  1. #81

    Domyślnie

    [QUOTE=Maciex;982469]
    Cytat Zamieszczone przez arturpop Zobacz posta
    W Nikonach też coś podobnego mamy, ale łatwo wyłączyć. Założę się, że i w G10 można.QUOTE]

    z pewnością można, ale nie było czasu na grzebanie w menu, a tym bardziej czytanie instrukcji.
    ale w Nikonach chyba wspomaganie AF nie jest żarówiasto zielone??? no wiesz człowiek się do czegoś przyzwyczaja a jak jest inne to się po prostu dziwi..
    Chyba nie jest tak żarówiaste - zresztą nie pamiętam, bo jak tylko to zobaczyłem, to od razu w cholerę wyłączyłem

  2. #82

    Domyślnie ***

    Maciex, przeczytaj swoje wypowiedzi, masakrycznie zasmiecasz
    watek, G10 mozna robic RAW, a nawet RAW+jpg.
    A instrukcje i parametry sa w sieci.
    Gdy ktos chce sie cos dowiedziec musi brnac przez 60 stron bzdetow.
    http://pjolo.blogspot.com/ "Albo mieć, albo być"

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pjolofoto Zobacz posta
    Maciex, przeczytaj swoje wypowiedzi, masakrycznie zasmiecasz
    watek, G10 mozna robic RAW, a nawet RAW+jpg.
    A instrukcje i parametry sa w sieci.
    Gdy ktos chce sie cos dowiedziec musi brnac przez 60 stron bzdetow.
    dostałeś awans na moderatora? to chyba ich zadanie?
    a co to Twoja wypowiedź tu wnosi? wątek prawie by umarł, gdyby nie moje wypowiedzi - w dziale kompaktów jest zerowy ruch więc uznałem że bez sensu tworzyć 5 podobny wątek w którym nic się nie dzieje.

    Znam parametry wszystkich 3 modeli,( i o RAWach też wiem) więc nie o to tu chodzi, zresztą tobie się tłumaczyć nie będę -jeśli coś jest nie tak to niech moderator to usunie - na pewno nie jest to twoja rola.
    Jak chcesz konkretów to właśnie poszukaj sobie w sieci parametrów forum dyskusyjne polega na wyrażaniu opinii i właśnie takich "bzdetnych" uwag jak zielona lampka AF o której nigdzie nie znajdziesz, a nie na kopiowaniu paramerów z instrukcji Jestem przekonany, że sporo osób z takic informacji może skorzystać - jeśli uważasz inaczej, to może po prostu nie czytaj, albo sam napisz coś mądrzejszego?

  4. #84

    Domyślnie

    Też się przymierzam do zakupu kompakta. Wybór padł jednak na P6000. Aberacje chromatyczne ma również G-10 może minimalnie mniejsze... Poza tym waga i wielkość tu zdecydowanie Nikon. Podobno tej zielonej diody nie można wyłączyć! - nie sprawdzałem, ale jest to informacja od zaprzyjaźnionego sprzedawcy z fotokonsorcjum - chyba wie co mówi. jak ktoś wie czy jest to do wyłączenia to proszę o info. Brak możliwości wyłączenia tej żarówy w G-10 dla mnie jest najistotniejsze. Przeglądałem zdjecia na necie i bez sentymentów - obrazowanie z Nikona jakoś mi bardziej pasuje, a i GPS jest naprawdę nie do pogardzenia. Tak wiec po prawie miesięcznym macaniu, szukaniu, ogladaniu w supermarketach zdecydowanie P6000 - świadomie , a nie z sentymentu do marki. Zastanawiam się tylko czy jeszcze nie poczekać chwilę może Nikon wypuści coś np P6100? Nikt nic nie wie?
    D300|D70s|Coolpix S10|T 70-210/2.8 LD|T 17-50/2.8 XR Di|N 50/1,8 |N 24-120VR|N 70-300VR|N 80-400VR|S 170-500|TC 1,5xKenko|pierścienie pośrednie Kenko| SB800|statyw 190PRO+486RC2

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •