Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84
  1. #21

    Domyślnie

    Ja z tych dwóch wybieram d3.
    Pentax *istDS

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez David012 Zobacz posta
    Ja z tych dwóch wybieram d3.
    david zastanów się trochę nad tym co piszesz ok?

  3. #23

    Domyślnie

    Nie musisz się śmiać z moich żartów, ale nie bądź złośliwy.
    Pentax *istDS

  4. #24

    Domyślnie

    moim zdaniem jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to nie ma co zasmiecac watku
    d3 to dobry aparat ale do pewnych rzeczy sie nie nadaje

    ps przy okazji ponawiam prosbe jesli ktos ma w warszawie tego nikona (6000) i chcialby wymienic sie na dzien czy dwa za jakies obiektywy z mojej kolekcji (oczywiscie do nikona) to prosze o pw

  5. #25

    Domyślnie

    Mógłby ktoś gdzieś wrzucić (albo podesłać na maila) jakieś rawy z tego P6000?

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ajt Zobacz posta
    Mógłby ktoś gdzieś wrzucić (albo podesłać na maila) jakieś rawy z tego P6000?
    jasne tylko podaj maila-aha tych rawów nie otwiera CNX tylko view nx

  7. #27

    Domyślnie

    ja też poproszę RAWy z P6000 na maila - maciexxx.allegro@interia.pl
    dzięki z góry!

    jestem bardzo ciekaw, szczególnie na wyższych ISO, są sytaucje gdzie się stosunkowo niewielki kompakt przydaje, a mój już dość stary i mocno szumiący.. pewnie w końcu zmienię.

    NXView mam, ale swoją drogą jak to wywołać jak nie działa Capture NX? dają do tego jakieś inne oprogramowanie???

  8. #28

    Domyślnie

    sorki ale natłok obowiązków róznych nie pozwolił porobić fot...w sobotę bez względu na pogodę wybieram się na rower...i coś Panom przy okazji wyprawy pstryknę na pewno

  9. #29

    Domyślnie

    to super, dzięki, nie ma pośpiechu -czekamy.
    Jestem też ciekaw Twoich dodatkowych opinii o wygodzie użytkowania i ew. wadach itd, które odkrywa się zwykle po jakimś czasie.

    Twoja opinia tym bardziej cenna jako jednoczesnego użytkownika dobrej lustrzanki, z tej perspektywy pewne rzeczy mogą wyglądać inaczej i być bardziej obiektywne niż zachwyty kogoś kto się przesiadł z taniego kompaktu .

  10. #30

    Domyślnie

    ok w takim razie zobowiązuję się do krótkiego subiektywnego testu

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •