Close

Strona 11 z 60 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 599
  1. #101

    Domyślnie bieszczady

    witam

    jeśli jest jeszcze jakieś wolne miejsce to prosze o wpisanie na listę
    chetnnie poznam forumowiczów na "zywo"

  2. #102

    Domyślnie

    Nie bylem jeszcze na zadnym forumowym plenerze. Moze mi ktos znajacy temat z autopsji opowiedziec jak wyglada poruszanie sie i fotografowanie w 70 osob? Nie narzekam bron Boze na ilosc osob Super ze jest tylu chetnych!! , ale jak to wyglada technicznie, zalozmy taki wschod slonca jest jakies pole manewru czy ma sie miejsce w szeregu i nei mozna sie ruszyc bo wszyscy maja szerokie katy i jednym krokiem wchodzi sie komus w kadr ;D ? Czy z gory zakladamy, ze rzeczywiscie podstawowy cel to wspolna imprezka i wyjscie na zdjecia traktujemy raczej jako wymiane doswiadczen i pogladow w terenie?
    Puszki i słoiki...


  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skulinski Zobacz posta
    Nie bylem jeszcze na zadnym forumowym plenerze. Moze mi ktos znajacy temat z autopsji opowiedziec jak wyglada poruszanie sie i fotografowanie w 70 osob? Nie narzekam bron Boze na ilosc osob Super ze jest tylu chetnych!! , ale jak to wyglada technicznie, zalozmy taki wschod slonca jest jakies pole manewru czy ma sie miejsce w szeregu i nei mozna sie ruszyc bo wszyscy maja szerokie katy i jednym krokiem wchodzi sie komus w kadr ;D ? Czy z gory zakladamy, ze rzeczywiscie podstawowy cel to wspolna imprezka i wyjscie na zdjecia traktujemy raczej jako wymiane doswiadczen i pogladow w terenie?
    Powiem tylko tak, to nie jest problem żaden plener w 70 osób. Pojedź na Paradę Parowozów do Wolsztyna i tam rób zdjęcia. To dopiero jest masakra robić jakąś fotę. Polecam dla zwiększenia doświadczenia I zostawcie te biedne +1 w spokoju im też się coś należy.

  4. #104

    Domyślnie

    ja też nie wiem jak to wygląda, ale podejrzewam, że i tak część nie pójdzie w góry bo będzie chorować itd
    a ta część co będzie twarda i pójdzie to i tak się rozpełznie, gdyż każdy będzie szedł swoim tempem. Pamiętam jak na rajdzie w Gorcach się rozpełżliśmy chyba na 5km, a w sumie wszyscy teoretycznie z kondycją pojechali, więc się nie stresować proszę ilością osób))

  5. #105

    Domyślnie

    w 20-kilka osób wschód słońca wyglądał mniej więcej tak (2 zdjęcie) więc spoko, damy radę i w 70

  6. #106

    Domyślnie

    a w ogóle to zobaczymy ile z tych 70ciu finalnie będzie.
    Może by dopisywać coś do tych co już wpłacili?albo im kolor zmieniać?

  7. #107

    Domyślnie

    posprzątałem...
    poczucie humoru to bardzo wazna rzecz
    polecam wszystkim sprobowac
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #108

    Domyślnie

    jeszcze jedno ważne w temacie rezerwacji i kolejnosci

    pierwszenstwo ma NKP
    jak ktos z "działaczy" sie jeszcze nie zgłosił na listę a się zgłosi
    to sorry Winnetou
    wiek ze kaleid z Arturem i harbem tez sie wybieraja

    wlasnie np. swoj udzial zglosil tez Piotrek (Admin)
    to rocznica jego nieciekawej przygody z Gorami
    i naszej wspolnej walki o jego przywrocenie do zycia
    wiec mam takie dziwne przeczucie ze przynajmniej jedną impreze wiem kto stawia
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #109

    Domyślnie

    eee czekaj...
    to dla Piotra zrobimy trasę inną, w sensie samochodową.
    I każdy kto ma chore serce bardzo proszę o nie udawanie gieroja i nie wychodzenie w góry!!!
    Bieszczady "od dołu" też są piękne.

  10. #110

    Domyślnie

    nic się nie martw. Piotrek po tamtym czasie był kilka razy w Tatrach i spoko daje radę. Wymiana instalacji się powiodła. Z reszta dane do PLANU B są znane jakby co
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 11 z 60 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •