Close

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 235 z 235

Wątek: statyw

  1. #231

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rul3z Zobacz posta
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Poczytam więcej o tym połączeniu 055MF4 + 468MGRC4, o efekcie czyli zakupie i spostrzeżeniach oczywiście poinformuje
    Witajcie ponownie,

    Nawiązując do mojego pytania widzę, że nie odpisałem z podziękowaniem za porady, co teraz czynię

    Kupiłem następujący zestaw i jestem z niego baaardzo zadowolony, polecam.
    Velbon statyw Sherpa Pro CF-545 oraz Velbon głowica 3-kierunkowa PHD-61Q
    || D610, D750 + Nikkor 35mm f/1.8, Nikkor 85mm f/1.8, SIGMA 20mm f/1.4, Nikkor AF-S 24-120 mm f/4G ED VR || Sony NEX + ZEISS Sonnar T* E 24 mm F1,8 ZA ||

  2. #232

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dorjan Zobacz posta
    Ciekawa porada. Miałeś może ten statyw i używałeś go, czy tylko tak oglądając z obrazka wyrobiłeś już sobie opinię i nie polecasz?
    Mam ten statyw od 2 lat i moge smialo go polecic. Jedyna wada to ze jest ciezki no i w moim cos sie stalo z blokada jednej nogi jak sie mocniej pociagnie za noge to "przeskakuje" jeden zatrzask blokujacy rozstaw nogi ale pod ciezarem nawet ciezkiego zestawu nogi sie nie rozjezdzaja.
    Statyw jest bardzo stabilny. Trzeba tylko uwazać zeby było wszystko w komplecie bo w moim byla np tylko 1 szybkozłączka a kolega nie miał tej nakretki/śruby która jest na dole wysuwanej glowicy.

    Jak ktos chce to moge mu sprzedac ten swój ale z glowica kulowa za 100zł bo go nie potrzebuje od kiedy kupilem Frotke
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  3. #233

    Domyślnie

    A co to jest frotka?

  4. #234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    A co to jest frotka?
    manfrotto
    Mamiya + Sony

  5. #235

    Domyślnie

    A jak potrzebuję statywu do robienie zdjęć produktów (bardzo, bardzo rzadko), to potrzebuję czegoś drogiego? Raczej nie będę fotografował widoków w nocy, więc wydaje mi się, że nie ma co przepłacać.

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •