Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: dziewczyna PS-a

  1. #21
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    czy pozwolisz że będę tak działał jak uważam za stosowne? czy tez mam wykonywac Twoje polecenia? zostań modem i wówczas będziesz robił co uznasz za właściwe, ja uznałem, że w portrecie dobrze zostawić coś co pokazuje jak bardzo nadmierna obróbka może poPSuć zdjęcie (mimo iż akurat tutaj obróbki dużo nie ma)
    Czyli dorabiamy sobie jakas ideologie...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur Jonik Zobacz posta
    Czyli dorabiamy sobie jakas ideologie...
    ??? możesz wyjaśnić? czy też rzucisz po prostu kolejną mało spójną uwagę jak powyższa?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #23

    Domyślnie

    to moze kolejna PSowa pieknosc rozluzni atmosfere

  4. #24

    Domyślnie

    LWO, pokusił bym się o HIGH-KEY. :P
    POGO

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Paweł - widzę, że zadbałeś o wieloplanowość na zdjęciu. Modelka w mocnym punkcie, no może trochę na lewo od niego, ale wiemy, że to tylko zabieg artystyczny, aby odsłonić więcej genialnie kontrastującego z jej cerą tła. Swoją rolę ma również pierwszy plan, za który uznać można odbicie w szybie. Wprowadza on do kompozycji element nostalgii, co w połączeniu z surowością duochromatycznej obróbki skóry modelki sprawia, że najzwyczajniej przechodzą mnie ciarki.


    dzięki wszystkim za zainteresowanie, i pozdrawiam

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LWO Zobacz posta
    to moze kolejna PSowa pieknosc rozluzni atmosfere
    to juz jest piekna, rasowa kapitan SS ;]

  7. #27

    Domyślnie

    Czy ktos wie jak uzyskac w PS CS2 efekt takiej skory?
    Zenit 12XP, Zenit TTL, Helios 50/2, Pentacon 29/2.8, Porst 75-200/3,8 D70 kit 70-300D ED

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kelu Zobacz posta
    Czy ktos wie jak uzyskac w PS CS2 efekt takiej skory?
    http://www.ozzy.maxmodels.pl
    Ortografii uczą w podstawówce, więc nie tlumacz się, że nie studiowałeś polonistyki.

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Paweł - widzę, że zadbałeś o wieloplanowość na zdjęciu. Modelka w mocnym punkcie, no może trochę na lewo od niego, ale wiemy, że to tylko zabieg artystyczny, aby odsłonić więcej genialnie kontrastującego z jej cerą tła. Swoją rolę ma również pierwszy plan, za który uznać można odbicie w szybie. Wprowadza on do kompozycji element nostalgii, co w połączeniu z surowością duochromatycznej obróbki skóry modelki sprawia, że najzwyczajniej przechodzą mnie ciarki.
    Dzięki Zbigniew za rzeczowe podejście do tematu tego post, bo czytając pozostałe wypowiedzi zacząłem się zastanawiać co ze mną nie tak. Ludzie pieprzą a tu się rzeczywiście ciekawe rzeczy dzieją.
    Pozdro
    http://www.flickr.com/photos/blazeje/

  10. #30

    Domyślnie

    Hmmm... dla mnie przyklejanie tego wątku to też z leksza nadużycie władzy
    pozdrawiam

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •