Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ruffio
    A ja polecam akumulatory czołgowe - jeden waży tylko ok 60kg.
    a ile taki kosztuje

  2. #22

    Domyślnie

    nie lepiej czołg kupic? akumulator sam bedzie jeździł jeszcze a do iraq na wycieczkę nie bedzie sie trzeba bać
    www.kali.ownlog.com | usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #23
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2006
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    15

    Domyślnie

    Mój post był o akumulatorach żelowych, a jeszcze ściślej mówiąc o wtyczce zasilającej do aparatu. Kolegów poniosła fantazja i zaraz będą posty o ufo i innych nie stworzonych rzeczach. W końcu jest to forum o aparatach a nie o sprzęcie wojennym
    ... to para co z kotła, rurami do tłoków, a tłoki kołami ruszają z dwóch boków. I gnają i pchają i pociąg się toczy, bo para te tłoki wciąż tłoczy i tłoczy...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parcival
    Mój post był o akumulatorach żelowych, a jeszcze ściślej mówiąc o wtyczce zasilającej do aparatu. Kolegów poniosła fantazja i zaraz będą posty o ufo i innych nie stworzonych rzeczach. W końcu jest to forum o aparatach a nie o sprzęcie wojennym
    Ok, faktycznie "nieco" sie oftop zrobil.

    A wracajac do tematu: pomysl nie jest zly, choc jak widzisz jest kilka calkiem niezlych alternatyw. IMHO niektore z nich wydaja sie lepsze od Twojego pomyslu w wiekszosci wypadkow, choc w przypadku np przedluzonego zasuwania po jaskiniach taki akumulator bylby czyms naprawde fajnym, ba, moze nawet udaloby Ci sie to sprzedac.
    c2h5oh
    |Bessa Voigtländer|Zenit 11|Kiev 4m|D70|T28-75|SB800|055PROB
    http://www.lisiewski.info | http://modna.pl | http://giery.eu

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez parcival
    Mój post był o akumulatorach żelowych, a jeszcze ściślej mówiąc o wtyczce zasilającej do aparatu. Kolegów poniosła fantazja i zaraz będą posty o ufo i innych nie stworzonych rzeczach. W końcu jest to forum o aparatach a nie o sprzęcie wojennym
    A więc, ponieważ, iż, co ja to kciałem....Ano na rynku istnieje sporo gotowych rozwiązań zasilania DSRLa, a twój po za wydajnością ma same wady. Gabaryty, kable itd.
    Może jednak pomysł warto by sprawdzić w inny troszeczkę zastosowaniu. A mianowicie do zasilania błyskograta. Tu alternatyw w przypadku sabiny za bardzo nie ma. Albo baterie/accu w korpus lampy, albo SD-8A, ewentualnie jeszcze SK-6a. Dwa ostatnie do tanich nie należą.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #26

    Domyślnie

    @sadki
    W poniedziałek sie dowiem jak będę w pracy.

    @Paweł.S
    Ostatnio widziałem za c.a. 3200 zł (tak przynajmniej było na WZ)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •