Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Narzeczeni

  1. #1

    Domyślnie Narzeczeni

    Pod koniec sierpnia ślub, pojechaliśmy na mały "plener", chciałem zobaczyć co będzie, jak wyjdzie współpraca z ludźmi, których wcześniej nie fotografowałem. we wcześniejszym topiku (Ania i Arek) pokazałem moje pierwsze z tego typu reportażu.

    Sesja dosyć spontaniczna i w bardzo fajnej atmosferze, myślę że wszyscy dobrze się bawiliśmy (nawet moja Aga która nosiła torbę a przy okazji "upolowała" słonecznik z pola )

    koniec paplaniny, wejście numer dwa: w roli głównej Donata i Tomasz


    Jak zwykle proszę o opinie

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne. Widać, że para wdzięczna i chętna do współpracy - można by pokombinować więcej
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    więcej kombinowania będzie pod koniec sierpnia ... to była "próba"

  5. #5

    Domyślnie

    ostatnie najbardziej, to sigma? moge prosic exif z ostatniego moze byc na PM
    emeryt

  6. #6

    Domyślnie

    ostatnie to N50/1.4 pewnie w okolicach 2,2

  7. #7

    Domyślnie

    Podoba mi sie, bardzo fajne zdjecia.

    Jedynie do 5 mam zastrzezenia, zacisniete usta dziewczyny sprawiaja, ze ma niemiły wyraz twarzy.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi sie zapanowanie nad światłem .
    Fotogacek
    Matryca,szkiełka i inne bibeloty
    Fotografia ślubna Poznań Zdjęcia dzieci

  9. #9

    Domyślnie

    No wlaśnie możesz powiedzieć coś o świetle na 2 i 5 ??
    Pozdrawiam!

  10. #10

    Domyślnie

    światło słoneczne w okolicach godziny 19.30, jest już dosyć "żółte" więc trzeba uważać, doświetlane SB-600 z parasolką i SB-800 na sankach, lampy w CLS.
    generalnie to pierwszy raz zabrałem ten zestaw w plener i jestem bardzo zadowolony, tylko następnym razem muszę zabrać masywniejszy statyw, wziąłem taki dosyć poręczny i lekki ale jego waga i rozstaw nóżek okazał się jego wielką wadą, nie stabilny szczególnie przy nierównym podłożu i nawet małych podmuchach wiatru

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •