Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: 3 w 1

  1. #1

    Domyślnie 3 w 1

    Witam. Chcialbym z tych trzech zdjec zrobic jedno a mianowicie zeby ten oto skoczek byl na jednym zdjeciu i bylo widac 3 fazy skoku Mam photoshopa CS3 i robie to w Laczeniu obrazow ale jakos mi to nie wychodzi? Czy ktos wie jak to zrobic ? Nie bedzie to nic super wiem ale do albumu czemu nie

    1 faza skoku

    2 faza skoku

    3 faza skoku

    A mi wychodzi tak
    N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
    Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie

    nie bardzo chce mi sie bawic, ale trzeba uzyc masek
    4zdjecia po kolei, dodajesz maske w psie, wypelniasz czarnym a pozniej gumeczka i jazda

  3. #3

    Domyślnie

    jestes jeszcze tym zainteresowana zrobie ci to


  4. #4

  5. #5
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    A teraz gadaj dokładnie jak to zrobiłeś? Sorry, ale wpakowałeś się na własne życzenie

  6. #6

    Domyślnie

    o super dzieki. ale jak to zrobiles ?
    N D80 | N 18-70 f3.5-4.5 | S 70-300 f4-5.6 Macro| N 50 f1.8 | Samyang 8mm | N SB-600 |
    Galeria Zapraszam do ogladania i komentowania

  7. #7

    Domyślnie

    1. Otwieramy zdjęcie tak żeby kolejne etapy skoku były kolejnymi warstwami .


    2. Następnie musimy dać maskę warstwy.( musimy pomalować na czarno tam gdzie ma prześwistywać| ) tam gdzie ma prześwitywać inna warstwa


    mam nadzieje ze jakos pomogłem jesli cos jeszcze


  8. #8

    Domyślnie

    troche niedokładnie tam to zrobiłem tu sie wydaje troche lepiej


  9. #9

    Domyślnie

    Pytanie lamerskie (trudo zbłaźnię się ale co tam) jak do jasnej cholery otwierać zdjęcia tak żeby były kolejnymi warstwami kombinuję już drugi dzień
    D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TristisAnima Zobacz posta
    Pytanie lamerskie (trudo zbłaźnię się ale co tam) jak do jasnej cholery otwierać zdjęcia tak żeby były kolejnymi warstwami kombinuję już drugi dzień
    otworz wszystkie na raz, wybierz jedno z nich, zaznacz cale (CTRL+A), skopiuj to,
    teraz wybierz inne zdjecie z serii i wklej to co masz w schowku, wklei Ci sie jako nowa warstwa
    nowa warstwa pojawi Ci sie powzej aktualnie zaznaczonej.
    Teraz mozesz sobie mieszac warstwami jak Ci sie podoba.
    Ot cala filozofia
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •