Close

Strona 3 z 87 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 865
  1. #21
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    musi miodnie działać...a cenka 8599 na początek za nówkę to spox cena za FXa
    instagram.com/darkroomnightlife

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cypherdid Zobacz posta
    musi miodnie działać...a cenka 8599 na początek za nówkę to spox cena za FXa
    Na allegro są już poniżej 8k. Mnie się też udało taniej kupić
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #23

    Domyślnie

    No dobra panowie, teraz część praktyczna czyli jakies sample(crop) mozna by wrzucić z dużą ilością darków na przykład.

    Pozdrawiam
    Adam
    Freelancer...
    Aparat na C a może na N, w zasadzie to bez znaczenia...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madburn Zobacz posta
    tak - nie pokazuje- bo to Nikon wykorzystał zalegające LCD z d50 hehe
    Ja pierdziu wyświetlacz nie pokazuje punktu AF, klapka karty od małpki, wizjer bez pełnego krycia kadru, fatalny Auto WB, cięższy znacznie od D300 i dużo droższy, z gripem to już rennki urywa, na bank gumy się będą odklejały, nie szumi na ISO 3200, żywą pannę młodą od razu przerabia na nieboszczkę i oszczędza mężowi użerania sie z babą , do tego produkowany w Tajlandii. Chyba gorszego aparatu jeszcze Nikon nie wypuścił
    A tak trochę poważniej to pierwszych testerów prosił bym o zeznanie czy gospodarka energią z akumulatorka jest tak genialna jak w D300 ?
    -----------------------------------------------------------------
    Wyjaśniam bo zrozumiałe może nie być:
    genialna gospodarka energią po mojemu to robie sobie fotki , robię , robie i robie i robie od zimy do lata, a tu ciągle na wskaźniku 50% naładowania akumulatora
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 28-07-2008 o 20:35
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    A tak trochę poważniej to pierwszych testerów prosił bym o zeznanie czy gospodarka energią za akumulatorka jest tak genialna jak w D300 ?
    sprecyzuj pojęcie genialna bo nie każdy ma D300

    PS. Robin zapomniałeś ponarzekać na przednie pokrętło
    Ostatnio edytowane przez Tr0n ; 28-07-2008 o 20:36
    pozdrawiam Sebastian

  6. #26
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 781

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Ja pierdziu wyświetlacz nie pokazuje punktu AF, klapka karty od małpki, wizjer bez pełnego krycia kadru, fatalny Auto WB, cięższy znacznie od D300 i dużo droższy, z gripem to już rennki urywa, na bank gumy się będą odklejały, nie szumi na ISO 3200, żywą pannę młodą od razu przerabia na nieboszczkę i oszczędza mężowi użerania sie z babą , do tego produkowany w Tajlandii. Chyba gorszego aparatu jeszcze Nikon nie wypuścił
    Niesamowite. Pochwalę Robina Ciekawe podsumowanie. Ja bym tylko tam nie umieścił nie szumiącego ISO 3200, bo to jednak zaleta, a zamiast tego może być brak iso 100
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    PS. Robin zapomniałeś ponarzekać na przednie pokrętło
    O Boszeeee , a co z tym pokrętłem, nie ma go czy obraca się w pionie, a nie jak do tej pory w poziomie ?
    Może guuupio zapytam, ale czy w menuuu jest możliwość przełączenia sterowania przesłoną pierścieniem na obiektywie czy koniecznie kółeczkiem ? Lubię kręcić tym pierścieniem na szkle
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    klapka karty od małpki
    Powiem Ci że z tą klapką w tych Twoich wynaturzeniach to trafiłeś pierwsze co mi nie przypasiło jak wziąłem D700 w łapy, bo otworzyła się właśnie niechcący klapka na dzień dobry. W D50 i D80 była mniejsza i nie pamiętam żebym przypadkowo ją kiedykolwiek otworzył, w miejsce przycisku otwierającego klapencję który jest w D200/300 zaserwowali buttona info w D700, niby piard z tą klapką ale jak dla mnie minusik.
    5D|17-40/4L|24-105/4L|50/1.8|135/2L flickr

  9. #29

    Domyślnie

    Na serio nie wiem co chcecie od klapki Moja chodzi elegancko i się nie otwiera nieproszona
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  10. #30

    Domyślnie

    Nie wiem co to za sample chcecie Więc przedstawiam wam mojego żona (i siebie po części też ;]):


    Exifa nie wywalałem.

    Cytat Zamieszczone przez Siupes Zobacz posta
    adrian bo wiesz, otwiera sie tylko tym co nie maja wydaje mi sie
    Hehe, no coś w tym jest

    Jeżeli chodzi o to co mi przeszkadza, to póki co drażni mnie sposób przestawiania pól af. Mam ustawione 11 aktywnych, bo przy 51 wieki przerzucałbym kwadracik na drugą stronę.

    Wysokie iso rulez, ale to znacie z D3
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 30-07-2008 o 13:19 Powód: połączyłem
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

Strona 3 z 87 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •