Close

Strona 11 z 71 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 702
  1. #101

    Domyślnie

    Widzę tu pewną niekonsekwencję w działaniu nikona. Skoro sb900 jako pierwsza lampa naprawdę poprawnie wykrywa DX i FX i potrafi dostosować swoją pracę do właściwego formatu klatki (i kąta widzenia obiektywu), to dlaczego tak naprawdę nadaje się głównie do body FX ?
    Miejmy nadzieję, że nowy soft do d300 co nieco zmieni
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #102

    Domyślnie

    Nikon rzeczywiście przyspiesza. CMOS załapał się zaledwie do trzech modeli i już zmiana. W D3X ma być nowa matryca: TIMOS (Time Interpolated Metal-Oxide-Semiconductor). 38.7 milionów pikseli. Cena bez zmian.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    A kiedy Ty miałeś D300?
    Już w styczniu przeczuwałem sprawę i sprzedałem mniej doświadczonemu użytkownikowi Forum Nikona , który pewnie się teraz z nim męczy i nie wie co dalej począć.
    pozdrawiam Krzysiek

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek29 Zobacz posta
    Już w styczniu przeczuwałem sprawę i sprzedałem mniej doświadczonemu użytkownikowi Forum Nikona , który pewnie się teraz z nim męczy i nie wie co dalej począć.
    Tiaaa.. i teraz co masz?

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek29 Zobacz posta
    Już w styczniu przeczuwałem sprawę i sprzedałem mniej doświadczonemu użytkownikowi Forum Nikona , który pewnie się teraz z nim męczy i nie wie co dalej począć.
    Tej przebiegłości nie można zmarnować. Moim zdaniem powinieneś pójść za ciosem i natychmiast po zakupie D700 pozbyć się go. D900 jest już na ukończeniu i niebawem będzie go można kupić, naturalnie po to aby go natychmiast sprzedać jakiemuś frajerowi, itd, itd, aż przyjadą chłopcy z kaftanem i znowu nastanie błogi spokój.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  6. #106

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Nikon rzeczywiście przyspiesza. CMOS załapał się zaledwie do trzech modeli i już zmiana. W D3X ma być nowa matryca: TIMOS (Time Interpolated Metal-Oxide-Semiconductor). 38.7 milionów pikseli. Cena bez zmian.
    Taaa... pełen wypas...
    przy takiej rozdzielczości szkła trzeba by pewnie przymykać do f8 żeby dawały radę, ale z kolei przy f5.6 dyfrakcja zaczynała by już robić mydełko.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  7. #107

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Tej przebiegłości nie można zmarnować. Moim zdaniem powinieneś pójść za ciosem i natychmiast po zakupie D700 pozbyć się go. D900 jest już na ukończeniu i niebawem będzie go można kupić, naturalnie po to aby go natychmiast sprzedać jakiemuś frajerowi, itd, itd, aż przyjadą chłopcy z kaftanem i znowu nastanie błogi spokój.
    Dokładnie, buhaahahaa....

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Tej przebiegłości nie można zmarnować. Moim zdaniem powinieneś pójść za ciosem i natychmiast po zakupie D700 pozbyć się go. D900 jest już na ukończeniu i niebawem będzie go można kupić, naturalnie po to aby go natychmiast sprzedać jakiemuś frajerowi, itd, itd, aż przyjadą chłopcy z kaftanem i znowu nastanie błogi spokój.
    pozdrawiam Krzysiek

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysiek29 Zobacz posta
    No napisz Krzysiek jaki teraz masz korpus.

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Taaa... pełen wypas...
    przy takiej rozdzielczości szkła trzeba by pewnie przymykać do f8 żeby dawały radę, ale z kolei przy f5.6 dyfrakcja zaczynała by już robić mydełko.
    Zapewne masz rację, ale "postępu" nie zatrzymasz.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

Strona 11 z 71 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •