Close

Strona 3 z 75 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 744
  1. #21

    Domyślnie

    hmm a nie zostawilbys sobie tego co teraz masz a kupij jakis sredni albo duzy format? do krajobrazu w sam raz.

  2. #22
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta
    hmm a nie zostawilbys sobie tego co teraz masz a kupij jakis sredni albo duzy format? do krajobrazu w sam raz.
    to świetny pomysł a jak fajnie się tym piłkę nożną fotografuje!

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    to świetny pomysł a jak fajnie się tym piłkę nożną fotografuje!
    D200? Podobno nienajgorzej...

  4. #24
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez whatsilenceknows Zobacz posta
    D200? Podobno nienajgorzej...
    Mówimy tutaj o warunkach w których ISO 1600 jest ledwo wystarczające. Tymczasem D200 już na ISO 400 jest praktycznie do wyrzucenia.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Mówimy tutaj o warunkach w których ISO 1600 jest ledwo wystarczające. Tymczasem D200 już na ISO 400 jest praktycznie do wyrzucenia.
    Eeee - tu żeś już trochę pojechał. Umówmy się, że na 800 zaczyna być nienajlepiej

  6. #26

    Domyślnie

    Hm, 5D da ci wiele w tej kwestii - robię dużo na 1600/3200 (czyli podbiciu HI-1) i pliki są bardzo przyzwoite. D700 jest jeszcze lepsze. Nie uważam też, żeby puszka była "ciężka/niewygodna w obsłudze" (Rockwella trzeba brać ze wskazaniem na jego typową manierę pisania) - moje doświadczenia są analogiczne do Dizasterowskich, choć nie doszedłem jeszcze do tego, że zdecydowanie wolę obsługę Canona. (jednak D700 by mnie skusiło i pod tym względem) Ogólnie temat jest chyba dość dogłębnie opracowany w powyższych postach. Czekać i analizować.

  7. #27

    Domyślnie

    no jak do tego krajobrazu dorzucasz imprezy i akcje w słabym świetle, to raczej D700 albo D300 bo do świetnej wysokiej czułości dojdzie świetny AF i szybkość
    jak dorzucamy do tego jeszcze portrety, to najlepszym wyborem wydaje mi się na chwile obecną D700 bo czy i jaki będzie następca 5D - nie wiemy
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotograf Zobacz posta
    hmm a nie zostawilbys sobie tego co teraz masz a kupij jakis sredni albo duzy format? do krajobrazu w sam raz.
    No z dużym bosko się po górach chodzi

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sven Zobacz posta
    to świetny pomysł a jak fajnie się tym piłkę nożną fotografuje!
    sredniak do krajobrazu d200 do reszty

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    No z dużym bosko się po górach chodzi
    targasz takie wielkie bydle, robisz zdjecia, wracasz do domu za pare dni widzisz rezultaty i nie zalujesz ze sie tak zmeczyles.

Strona 3 z 75 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •