Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Pleneru tomajkowego cd.

    Tak więc plener nie skończył się 1 czerwca po chwilowej przerwie miał swój dalszy ciąg, a to za sprawą Sl@wcia i kurczaka.
    Razem ze Sl@wciem dotarliśmy na białym koniu do Łodzi na warsztaty, tam dołączył kurczak, i się ZACZĘŁO
    testowanie nowej sabinki SB900

    Bardzo fajna dziewczyna próbowała wcisnąć nam nowy produkt Nikona pod nazwą D700

    Trochę pogawędek też było

    Gwóźdź programu, Gosia cierpliwie pozująca na warsztatach.

    W niedzielę zwiedzaliśmy cmentarzysko, temat dla mnie coraz bliższy, w końcu te PTAKI też latają
    W brzuchu rekina

    Grupówka tym razem ja robiłem, bo David jakoś nie dotarł

    A tak się zaczyna dzionek u tomajka




    Ale cały czas nie piliśmy w domu, nie raz udało się gdzieś wyruszyć i zdobyć jakiś pałacyk

    Z całkiem niezłym ogródkiem.


    I choć nie było tam samolotów to Sl@wcio też znalazł coś dla siebie.

    Wychodzi na to, że się podoba

    kurczak nakłonił mnie do założenia polara i zacząłem się bawić.

    Wdrapaliśmy się na wieżę gdzie podobno uwięzili księżniczkę, ale chyba już było po imprezie

    Ale Sl@wcio przezornie zabrał swoją prywatną księżniczkę by mu sesję zrobiła

    Siedziałem wczoraj cały wieczór by wrzucić te fotki na jakiś serwer, dziś skleciłem wreszcie jakiś wątek, jutro odgrzebię może kolejne.
    Zapraszam serdecznie moich przyjaciół kurczaka i Sl@wcia by również pokazali w tym temacie coś od siebie.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  2. #2
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    A ja pokażę! Aż Ci oko zbieleje.
    Muszę się obrobić tylko.
    Parę chwil
    ... za tą sesję z prywatną księżniczką szczególnie ;-D

  3. #3
    Sławomir Szychowski Awatar Sl@wcio
    Dołączył
    12 2005
    Miasto
    Golczewo/Szczecin
    Posty
    2 054
    Wpisów
    6

    Domyślnie

    Tomajkowe włości:
    1.
    2.

    Oko cyklopa
    3.

    Jakiś odźwierny przy salonce tow. Gomułki (poznajecie może?)
    4.

  4. #4

    Domyślnie

    He he ładnie wyszły te HDRy, takie "dramatyczne" tak mi się przynajmniej wydaje
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  5. #5

    Domyślnie

    Wróciłem od Tomajka dwa dni temu i już bym chciał tam znów być.......

    Zaczynać dzień od focenia ptaszków w czatowni i kończyć popijając kawę na tarasie w towarzystwie dwóch Nikoniarzy Tomajka i Sł@wcia.
    Czy może być coś lepszego?

    Polować na Myszołowa, który okazuje się być Orłem Bielikiem , robić portrety w studio (pozdrowienia dla Esjota), jeździć rowerem (pozdrowienia dla Mroczka ), chodzić po drzewach w Parku Linowym, zwiedzać Pałac i nie rozstawać się ani na chwilkę z Nikonem! To właśnie to co lubię.

    Pozdrowienia dla całej Tomajkowej rodzinki!
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  6. #6

    Domyślnie

    Tomajk fajny reportażyk i opisy
    Sł@wcio rewelacyjny HDR!
    Jak się "odkopię" to wrzucę parę moich.
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kurczak Zobacz posta
    Polować na Myszołowa, który okazuje się być Orłem Bielikiem
    Tym samym, który porwał yorka?
    Krzysztof Paszkiewicz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet_pth Zobacz posta
    Tym samym, który porwał yorka?
    Czort wie, ale i te mają pewnie coś na sumieniu
    Wpierw sądziliśmy, że to kilka myszołowów krąży nad wyłożonym mięskiem, a się jednak okazało, że para bielików uczy swojego młodego lotów, oczywiście próbowaliśmy podjechać bliżej ciągnikiem, ale one powolutku się oddaliły, widocznie zrezygnowały z łatwego łupu jakim mógł być kurczak, gdyż był uzbrojony w aparat a to już było widocznie ponad ich siły.
    http://www.krupienko.pl/galeria/

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomajk Zobacz posta
    zrezygnowały z łatwego łupu jakim mógł być kurczak, gdyż był uzbrojony w aparat, a to już było widocznie ponad ich siły.
    Myślę, że gdyby kurczak miał nowy model Nikona na szyi, to by na bank go porwały
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    Nowy model Nikona.... No to już rozumiem dlaczego Tomajk siedział w kabinie ze swoim D300 a ja na schodkach z D70S - na wabia ale Bielik nie jest głupi No może jakbym miał chociaż Yorka na kolanach to by sie skusił Następnym razem zmienię strategię zamiast mięsa wystawimy pudełko po D700 i poczekamy na całą rodzinke Bielików
    Pewien młody, dobrze zapowiadający się fotograf z Mińska Mazowieckiego odzyskał swoje D3 i rozwija swój talent…… Po wielu miesiącach pilnej nauki został AS-em w SPFL.PL

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •