Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Oszczędny w słowach Awatar Noe
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Żyrardów, Grodzisk Maz.
    Posty
    76

    Domyślnie

    heh... obejrzałem fotki i jedna myśl przewodnia nasuneła mi się, którą amirez wyjął mi z ust (palców ) - sposób kadrowania i GO sprawiają wrażenie jakby młodzi znaleźli się na nich przypadkowo, a głównym motywem było coś innego... Domyślam się, że młodzi odnajdą siebie na każdym zdjęciu bez problemu, ale postronny widz, może mieć problem problem z określeniem co autor chciał pokazać
    nr 4 - jakaś parką weszła w kadr
    nr 5 - Pani obcięta, bardziej przyciąga mój wzrok rozmyta lampką z figurkami.
    nr 7 - ostrość złapana na "żywcu" sprawia wrażenie ze motywem przewodnim było ukazanie barku
    nr 8 - pomysł nawet dobry, ale może warto cyknąć świeczkę z taką GO bardziej poziomo, na wysokości postaci tak, żeby dół kadru zaczynał się zaraz przed matową popielniczką.
    nr 9 - ostrość na panią, mniejsza GO i przesunąłbym kadr bardziej w lew obcinając kredensik do drzwiczek
    Zdjęcia może by były ciekawe, ale sam wiem po swoich fotkach, że nawet fajny pomysł, scena, temat źle skadrowany, z nieodpowiednią GO uwypuklająca jakiś motyw, nieostre będzie wyglądało nijako lub nawet źle i nie przyciągnie uwagi.
    Ważny jest sam pomysł i "ułożenie kadru" w głowie przed naciśnięciem spustu. Zamysł scen może być nawet ciekawy i fajny, ale wymaga pracy nad kadrowaniem i GO, żeby przedstawić temat w ciekawy sposób.
    Ostatnio edytowane przez Noe ; 15-07-2008 o 11:18
    D300, S10-20, S30/1.4, N35/1.8, T90/2.8, SB-900, MF 055ProB, GP YH301, Naneu Pro Alpha, Beta

  2. #12

    Domyślnie

    dzieki wszystkim za sprawiedliwe komenty.
    wiem teraz nad czym pracować i choc czlowiek zawsze by wolal uslyszec pochwale i medal na pierś a krytyka jakos tam zawsze nie wsmak- to jednak jesli sie ją przetrawi przez noc to moze dac jakies dobre owoce na przyszlosc.
    mam nadzieje ze za rok te fotki tez bedą dla mnie kiepskie zabieram sie za nauke, teorie itd...
    pozdrawiam was
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  3. #13

    Domyślnie zyj chwila

    ja tam amator pelna geba, ale mi sie podobaja, chodzi o klimat i pamiatke dla mlodych. ciekawe czy kazdy taka ma . ONI dzieki naszemu koledze maja.
    Takie tam starocie

  4. #14

    Domyślnie

    no...to jest juz inna sprawa. tzn młodym sie podobają (bo po prostu nie mają jakiegos porownania) i choc oczywiscie dla mnie to bardzo wazne to jednak zdjecia pokazalem tutaj w innym celu
    pozdr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •