Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: DxO Optics 5.2

  1. #1

    Domyślnie DxO Optics 5.2

    Jako zagorzały fan tego, chyba mało jeszcze u nas znanego, softu donoszę, że pojawiła się wersja 5.2. Dla niewtajemniczonych: pierszwsza w pełni używalna wersja z lini 5.x. Poprzednie miały sporo różnych mniejszych bądź większych niedoróbek. Nowością 5.2 jest istotnie poprawiony algorytm odszumiania RAWów zrobionych na ekstremalnie wysokim ISO. Nie testowałem tego jeszcze, bo żadko używam bardzo wysokich ISO, ale sample na stronie wyglądają bardzo obiecująco.
    Do końca lipca trwa promocja: przy zakupie DxO Optics, DxO Film Pack 1.2 jest gratis, co przy cenie 169$ i obecnym kursie dolara stanowi jak na mój gust niezłą propozycję.
    Dla zainteresowanych link

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    gdzies do lutego 2008 bylem rowniez uzytkownikiem tego programu. Nabylem nawet uaktualnienie do 4.5, ale po trzech miesiach zmagan z wersja 5 i jej poprawkami, oraz widzac reakcje marketingowe DxO i dosyc wolne, IMHO, poprawianie wersji 5 po prostu dalem za wygrana. DxO zwrocilo mi pieniadze za uaktualnienie i rozstalismy sie w zgodzie. lubilem ten program (v.4.5)., a teraz to juz nie bardzo wiem, co o DxO myslec. Przesiadlem sie na trio C1 + Capture NX + PtLens i do DxO juz nie wroce, zwlaszcza, ze maja dosyc niekorzystna dla mnie polityke cenowa.
    A propos wesji 5.2, to problem szumow na wysokich ISO rozwiazalem inaczej .
    Dzieki za wiadomosc, ale obawiam sie, ze bedziesz mogl zmienic pseudo na forum na OstatniMohikanin .
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #3

    Domyślnie

    Ja nabyłem 4.5 z opcją darmowego upgradu i ze 20% zniżką w okolicach października 2007. Swoje wyczekałem, ale moim zdaniem było warto (szczególnie biorąc pod uwagę gratisowy FilmPack). Wersja 5.2 jest warta upgradu z 4.5 (w przeciwieństwie do poprzednich). Rzuć sobie okiem na dostępne demo. Może Cię znów urzeknie.

  4. #4

    Domyślnie

    Masz dar przekonywania .
    Sciagnalem triala 5.2, pobawie sie w tygodniu i dam znac, chioc jak, pisalem, cenowo DxO mnie dobija (wersja Elite) .
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Masz dar przekonywania .
    Sciagnalem triala 5.2, pobawie sie w tygodniu i dam znac, chioc jak, pisalem, cenowo DxO mnie dobija (wersja Elite) .
    Elite do tanich nie należy, ale biorąc pod uwagę kurs $ nie jest już tak źle.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Elite do tanich nie należy, ale biorąc pod uwagę kurs $ nie jest już tak źle.
    Maja na mnie namiar i musze placic w €uro
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Maja na mnie namiar i musze placic w €uro
    Ojro też ostatnio do najdroższych nie należy.

  8. #8

    Domyślnie

    ^^
    Z ciekawostek - ja kupowałem bez VAT i za $ - podałem, że jestem z Albanii, a nie z unijnego kraju

    Jak wrażenia z wersji 5.3 ?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jadwas Zobacz posta
    ^^
    Z ciekawostek - ja kupowałem bez VAT i za $ - podałem, że jestem z Albanii, a nie z unijnego kraju
    Nie ma się czym chwalić. :/

    Cytat Zamieszczone przez jadwas Zobacz posta
    Jak wrażenia z wersji 5.3 ?
    Jeszcze nie miałem okazji się zapoznać.
    Ostatnio edytowane przez milo_ja ; 09-11-2008 o 19:21

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez milo_ja Zobacz posta
    Nie ma się czym chwalić. :/
    Każdy orze jak może
    VAT'u nie lubię - jak można tę przykrą konieczność pominąć to super
    A co do wersji 5.3 to chyba wydajnościowo jest znów sporo do poprawienia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •