Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Introligator - Krakow

    Panie i Panowie,

    poszukuje sprawdzonego i godnego polecenia introligatora. Najlepiej w Krakowie, ale niekoniecznie. Interesuje mnie przede wszystkim jakosc uslug, oraz otwartosc na moje chciejstwa.

    Z gory dziekuje wszystkim tym, ktorzy poratuja informacja.

    PS Bylem juz na ul. Jozefa oraz na ul. Zacisze - jak na razie szukam dalej.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, czego dokładnie szukasz, ale jesli o foto chodzi to http://www.baranski.com.pl/ - Zaszkolna 2 Lepiej się nie da

  3. #3

    Domyślnie

    Zaiste interesujace. Trzeba bedzie sie blizej przyjzec. Wielkie dzieki.

  4. #4

    Domyślnie

    Solidna firma, no i masz ich pod ręką

  5. #5

    Domyślnie

    Z tym "pod reka" to nie przesadzajmy bez koni mechanicznych i nie wierzac w MPK, 8Km to juz mala przyprawa Na szczescie jest rower, sie przejade. Nie mniej moglo byc o wiele gorzej, jaki Poznan czy inne stolice.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez donkiszot Zobacz posta
    Z tym "pod reka" to nie przesadzajmy bez koni mechanicznych i nie wierzac w MPK, 8Km to juz mala przyprawa Na szczescie jest rower, sie przejade. Nie mniej moglo byc o wiele gorzej, jaki Poznan czy inne stolice.
    Wiesz, ja patrzę z perspektywy zamieszkiwania np. tam gdzie ja - to jest dopiero mała wyprawa Z firm mających rozsądne ceny to jest chyba najlepszy wybór w Polsce.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Wiesz, ja patrzę z perspektywy zamieszkiwania np. tam gdzie ja - to jest dopiero mała wyprawa Z firm mających rozsądne ceny to jest chyba najlepszy wybór w Polsce.
    W takim razie juz nie marudze. Przestawie tylko zblizenie mapy z 4m na 512m i sie jeszcze okaze, ze ja u nich w biurze mieszkam

  8. #8
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Zdradź jak Ci poszło, bo ja też raz na czas szukam introligatora z sercem.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Zdradź jak Ci poszło, bo ja też raz na czas szukam introligatora z sercem.
    Jesli tylko nie zapomne, bo znajac siebie to moze nieco potrwac. Biorac pod uwage fakt, ze material powstal 8 m-cy temu, a nadal nie jest wydrukowany idzie mi calkiem niezle.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Nie wiem, czego dokładnie szukasz, ale jesli o foto chodzi to http://www.baranski.com.pl/ - Zaszkolna 2 Lepiej się nie da
    Niestety okazalo sie, ze moje oczekiwania mijaja sie z ich uslugami.
    Nic to, szukam dalej.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •