Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie SB800 - problem z ładowaniem

    Witam
    Od mniej wiecej jakiegos miesiaca jestem posiadaczem lampy SB800. Ogolnie lampa niezle sie sprawuje, ale niepokoi mnie jeden symptom. Mianowicie, kiedy zblizam sie do wyczerpania baterii (dlugi czas zanim dioda sygnalizujaca gotowosc lampy do blysku zapali sie) pomimo tego ze diodka pokazuje ze lampa jest naladowana i gotowa do "strzalu" to brakuje jej mocy zeby prawidlowo naswietlic fotki , sa bardzo niedoswietlone, czyli ze sie jednak lampa nie naladowala. Czy z moja lampa jest cos nie tak? odsylac ja do serwisu?Czy to jednak normalne w tej lapie i taka ma "kulture" pracy
    Bo poco w takim razie jest ta dioda skoro blednie pokazuje stan naladowania lampy?
    Za pomoc od bardziej doswiadczonych forumowiczow z gory dziekuje
    Ostatnio edytowane przez domelmel ; 07-07-2008 o 12:14

  2. #2

    Domyślnie

    lampa nie wie jakie zdjecie chcesz zrobic. kontrolka pokazuje, ze kondensator jest w stanie oddac iles pradu na zasilenie palnika, ktora wystarcza na oswietlenie planu krory wynika z ustawionych parametrow. dokladny pomiar odbywa sie po nacisnieciu spustu migawki, wtedy moze okazac sie ze jednak pradu nie starczy. lampa blysnie, ale na wyswietlaczu pokaze o jaka wartosc nie doswietlila. lampa jest ok.

  3. #3

    Domyślnie

    Faktycznie, po wykonaniu zdjecia lampa sygnalizuje ile zabraklo do prawidlowego naswietlenia. Czyli wszystko dziala jak trzeba. Bardzo dziekuje za blyskawiczna odpowiedz. Bardzo sobie chwale to forum, sporo mozna sie tutaj naczytac i dowiedziec

  4. #4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •