Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Most w Krakowie

  1. #1

    Domyślnie Most w Krakowie

    Witam Forumowiczów,


    1.


    proszę tradycyjnie o opinie i co do poprawki

    pozdrawiam majestic


    ups: krzywy horyzont właśnie zauważyłem
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  2. #2

    Domyślnie Odp: Most w Krakowie

    Takie kiepskie??? :
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jest kiepskie, tylko niemodne. W stylu starej pocztówki. A teraz wzięcie mają oczojebne widoki.

    PS
    Mi się podoba, ale ja jestem nienormalny, także nie sugeruj się moją estetyczną opinią Od strony technicznej dodam tylko jedno zdanie. Nie wiem czy nie ma w nim śladowych ilości koloru. Tego typu obrazki należy zapisywać w Greyscale. Po polsku mówiąc w skali szarości. Bo to chyba jest w RGB.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jchyra Zobacz posta
    Nie jest kiepskie, tylko niemodne. W stylu starej pocztówki. A teraz wzięcie mają oczojebne widoki.
    Jest kiepskie. Wyprane kolory, wcale nie w stylu starej pocztowki tylko wypranego banknotu 50 zl. Na zdjeciu jest krzywy most w odleglosci chyba z 7 petametrow od Ciebie ktory ginie pomiedzy niczym a niebem. Kompozycja niestaranna. A z Wawelu mozna zrobic lepsze zdjecia.

  5. #5

    Domyślnie

    Hoho dwie gwiadki pierwszy raz :P tą krzywą linie horyzontu napisałem, że za późno zauważyłem i nie chciałem już poprawiać dzięki za opinie
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  6. #6
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez majestickrk Zobacz posta
    tą krzywą linie horyzontu napisałem, że za późno zauważyłem i nie chciałem już poprawiać
    Dlaczego?

  7. #7

    Domyślnie

    ponieważ mi sie nie chcialo juz :P a tak serio to nie zrobilem kopii oryginalu i cały kadr by mi sie popsuł
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  8. #8

    Domyślnie

    Niestety za poprzednikami powiem, krzywo, daleko i przeróbka na czarno-białe słaba (widać ślady koloru... jakby się benzyna na wodzie i niebie rozlała takie mam skojarzenie
    FX/DX/CX/www

  9. #9

    Domyślnie

    To nie jest przeróbka na B&W, chciałem zostawić specjalnie bardzo delikatną poświatę koloru. :]
    D90 N18-135mm N35mm SB-600

  10. #10

    Domyślnie

    noo coś tu nie gra z konwersją albo mi coś się nie teges robi z monitorem, bo widzę jakieś zielono-niebieskie poświaty na wodzie a szczególnie po prawej stronie zdjęcia.
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •