Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 109

Wątek: Ile za ślub?

  1. #11

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    800
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  2. #12

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Też myślę, że więcej zabardzo nie masz co brac chyba, że cenisz się bardziej.
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  3. #13

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Powiedz: "co łaska" i zobaczysz ile ci kumpel zaproponuje.
    Jacek

  4. #14

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Żałosne podejście do tematu. Piszesz, że masz narazie małe doświadczenie i Twoim głównym zmartwieniem jest ile powiedzieć za zdjęcia?! Zastanowiłeś się, że dla Młodych te zdjęcie będą mieć ogromne znaczenie i nic tego nie zrekompensuje w przypadku wtopy?
    Kumpel wziął sobie dwa śluby na ten sam termin? Poinformował młodych, że zamiast niego będzie "spadochroniarz"?

  5. #15

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Cytat Zamieszczone przez szedar1 Zobacz posta
    ...ja całej pracy jemu nie zabieram tylko bedę pstykał i koniec. Resztą on się zajmuje bo ja go zastąpie. Więc nie moge wziąść tyle kasiory jakbym to sam robił cały ślub (czyli od deski do deski)...

    tylko cały reportaż ślubny...
    szczerze mowiac nie do konca wogole rozumiem co Ty masz zrobic...
    piszesz ze bedziesz tylko pstrykal - czyli postrocessing to on bedzie robil?
    co znaczy ze reszta sie on zajmuje? nagrywa film, gra i spiewa?

    "tylko" caly reportaz slubny dla mnie to oznacza wlasnie slub od deski do deski!

    nikt Ci to konkretnej sumy nie poda, a jesli poda Ci kilka osob 500 to tyle zawolasz?
    a jesli powiedza ze 2000??

    sam musisz wiedziec ile Twoja praca jest warta

    pozdrawiam!
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #16

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Cytat Zamieszczone przez szedar1 Zobacz posta
    Już mu kiedyś robiłem komunie. A ile ty krzyknąbyś?

    Ja bym krzyknal ze nie zrobie slubu. Moim zdaniem to nieporozumienie godzic sie na to zeby robic komus reportaz z najwazniejszego dnia w zyciu nie majac doswiadczenia i na dodatek brac za to kase. Kolejna masakra na tym forum. Ale spoko powoli sie przyzwyczajam do beznadzieji i zerowego poziomu samooceny

  7. #17

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Cytat Zamieszczone przez MikeP Zobacz posta
    Ja bym krzyknal ze nie zrobie slubu. Moim zdaniem to nieporozumienie godzic sie na to zeby robic komus reportaz z najwazniejszego dnia w zyciu nie majac doswiadczenia i na dodatek brac za to kase.(...)
    Popieram tę opinię
    Ostatnio edytowane przez fragles ; 27-06-2008 o 22:01

  8. #18

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Nie odstapi;l bym slubu komuś kto nigdy tego nie robił
    JAkbym mial robić za kogoś to minimum 1000
    Jak mialbym Ci odstąpić to pewnie dałbym Ci 400 pod warunkiem ze masz doswiadczenie. A najpewniej to oddałbym robote kumplowi doswiadczonemu z branży za całą stawkę jaką zawołałem i niech robi wszystko, bo świecić oczami za kogoś to troche nie ten teges. A przy okazji byśmy wódkę wypili a on by mi swoje innym razem oddał.

    IMHO Taka robota to o kant dupy rozbić.
    Świadczy to o nieprofesjonalnym podejściu Twoim i Twojego kumpla.

    To tak jakbym miał komuś meble do kuchni zrobić na wymiar i wysłał kumpla co kiedyś tylko kurze z mebli wycierał.
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2008
    Miasto
    Bydgoszcz/Limerick
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Jeżeli nie masz doświadczenia to nie rób zdjęć na tym ślubie. Ale jak twój kolega "namówi cię" abyś poszedł to najpierw idz z nim kilka razy na ślub jako drugi a ślub który ty będziesz robił zrób gratis. Jak coś będzie nie tak to kumpel nie będzie mógł mieć do ciebie pretensji. Nabyte doświadczenie - bezcenne .
    |Nikon-N80|S5 Pro|Tamron 17-50mm f/2.8 XR Di II|Tamron 55-200mm f/4-5.6 Di II LD Macro|Nikkor 28-80 f/3.3-5.6G|Nikkor 50mm f/1.8D AF|Nikkor 85mm f/1.8D AF|SB-800|Lowepro Nova 4

  10. #20

    Domyślnie Odp: Ile za ślub?

    Zapewne wybitnie dobiliscie kolege szedar1, dar wybijania pewnych pomyslow z glowy wszyscy maja, to pewne :P co nie zmienia faktu ze popieram to co powiedziano wyzej
    ...

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •