Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 69
  1. #1
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie Koniec produkcji Nikona D2h ?

    Z serwisem http://www.digitalreview.ca/cams/Nik...ricedrop.shtml
    Produkcja Nikona D2H została zakończona.

    Jednoczesnie Nikon obniza znacznie cenę aparatu która spada do 1999$
    Jak widac to ostania szansa by kupic ten znakomity korpus za w miarę
    przyzwoitą cenę. Czyzby krążące od jakiego czasu plotki o rzekomym D2Hs
    nabierały realnego wymiaru ?

  2. #2

    Domyślnie

    Już staje po nowy korpus w kolejce
    Pzdr
    lenek

  3. #3

    Domyślnie

    o rzekomym D2Hs
    to "s" to od superfajny ?
    boli mnie kolano czasem

  4. #4

    Domyślnie

    D2H jest super fajny - a jak D2Hs będzie miało większego Lbacasta - to będzie...... i tu mi się skończył repertuar słów "kulturalnych"
    Pzdr
    lenek

  5. #5

    Domyślnie

    to będzie...... i tu mi się skończył repertuar słów "kulturalnych"
    wyczesany, zajefajny, będzie miażdżył system, rządził itd... to wszystko oczywiście można w jednym słowie zmieścić, wszyscy wiemy w jakim...
    boli mnie kolano czasem

  6. #6

    Domyślnie

    To by było super posunięcie.Canon niema nic takiego)W tym przedziale.Albo okolo 5 koła.Albo suma nieopisywalna
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  7. #7
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie, jako uzytkownika D2H od samego poczatku jego producji to posuniecie go calkowita porazka marketingowa wobec stalych klientow !!
    Oczywiscie, stracilem niezla kase kupujac ten aparat i to w naprawde krotkim czasie.
    Do tego dochodza dziwne wiesci odnosnie awaryjnosci tego aparatu - choc mnie to ominelo - w sumie wiec jestem rozczarowany, ze produkt przedstawiany jako najleszy aparat dla profesjonalistow traci na cenie prawie 50% ! Szok !
    Wlasnie rozmawialoem z kolega grupowym i 'lenek' calkiem rozsadnie argumentowal bezsens sprzedazy tego body w chwili obecnej.
    Podejrzewam wiec, ze moze dojsc do dosc kuriozalnej sytuacji, ze pomimo obnizki - ten aparat bedzie trzymal dobra cene jako uzywany... bo jego dostepnosc bedzie ograniczona. Licze na to. Szkoda, ze Nikon tak traktuje swoich profresjonalistow, ktorzy mysle ze beda mieli duze obawy przed zakupem D2X, bo okaze sie, ze za pol roku bedzie on warty 2000usd...

    [ Dodano: Wto Gru 14, 2004 1:38 pm ]
    Dodam jedynie, ze za zadne skarby nie kupie jednak D2X, na ktorego juz zlozylem zamowienie Wycofuje sie, a jak sie wnerwie to w ogole zostawie tego Nikona, ktory widac, ze sie miota w rzeczywistosci cyfrowej straszliwie! Jakos Canonowcy rozgrywaja to zdecydowanie lepiej - stad ich przewaga.

  8. #8
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    No coz zawsze mozna kupic 1Ds II za 8 tys ktorego pewnie za rok bedzie mozna kupic za 5 tys Niestety..im drozszy sprzet tym wiecej sie traci..to chyba nieuniknione. Czasy korpusow analogowych ktore trzymaly cene bardzo dlugo chyba bezpowrotnie juz minely.
    Po tym wszystkich cyrkach ktore czytalem na forach (D2h jest beee bo 4mpix) Nikon pewnie przyszykowal lepsza wersje...podejrzewam ze cos ok 8 ) No ale coz, tak zle tak nie dobrze..i jak tu Wam dogodzic ?

  9. #9
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adik
    To by było super posunięcie.Canon niema nic takiego)W tym przedziale.Albo okolo 5 koła.Albo suma nieopisywalna
    Ma 1dMk2 za 15kPLN w TIPie (a może już taniej).

  10. #10

    Domyślnie

    Co do straty wartości : co powie właściciel nówki autka, które po przejechaniu granic salonu straciło 10% na wartości ? Ma się zezłościć sprzedać go i kupić inny.
    To się nazywa rynek.
    pozdrawiam Krzysiek

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •