Close

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 135
  1. #121

    Domyślnie

    Zamówiłem dziś Alphę... zobaczymy co to warte...

  2. #122

    Domyślnie

    A ja dziś odebrałem od Jacka z naszego forum i (na razie) robi dobre wrażenie. Jest spasowane jak należy, luzów nie odczuwam.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #123

    Domyślnie

    Przyszła dziś Alpha. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne, plastik o fakturze baaardzo zbliżonej do faktury korpusu. Całkiem dobrze spasowany grip z body. Spust działa przyjemnie.. zobaczymy jak się sprawdzi w praniu. Cena 279pln, myślę, że dobra, biorąc pod uwagę cenę oryginału.

  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Cena 279pln, myślę, że dobra, biorąc pod uwagę cenę oryginału.
    oryginal zaczal mocno taniec, na allegrusie jest juz ponizej 800zl...
    chociaz z drugiej strony za ta sama kase bede mial alfe, 2x en-el4a (zamiennik delty) i 2x BL-3

    jesli cena oryginalu dalej bedzie leciec w dol, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic

  5. #125

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    oryginal zaczal mocno taniec, na allegrusie jest juz ponizej 800zl...
    chociaz z drugiej strony za ta sama kase bede mial alfe, 2x en-el4a (zamiennik delty) i 2x BL-3

    jesli cena oryginalu dalej bedzie leciec w dol, to trzeba bedzie sie mocno zastanowic
    Niby trochę cene oryg. spadła, ale prawie 800 to jednak nie 280. Zobaczymy jak Alpha będzie się spisywała w boju...

  6. #126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ghq Zobacz posta
    Kupiłem wczoraj za te 8 stówek. Mój pierwszy grip, może coś źle robię ale...
    Wkładam naładowane EN-EL3e do aparatu i gripa. Przykręcam MB-D10 do D300 i migawka chodzi, ale w aparacie nie mogę włączyć podglądu, menu. Jakby grip nie łączył się z aparatem. Ktoś wie co może być przyczyną? Może jakiegoś przycisku nie włączyłem?
    Może zadam głupie pytanie, ale zdjąłeś może gumę, która znajduje się pod body odsłaniając tym samym styki?
    opis w fazie przygotowań ...

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Może zadam głupie pytanie, ale zdjąłeś może gumę, która znajduje się pod body odsłaniając tym samym styki?
    heheh

  8. #128
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Las Vegas
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez piwkoo Zobacz posta
    Może zadam głupie pytanie, ale zdjąłeś może gumę, która znajduje się pod body odsłaniając tym samym styki?
    Podobno nie ma głupich pytań... Aby na pewno?
    Odpowiedź brzmi, TAK.

    P.S.1: Plastik z body także... /Aby wyprzedzić kolejne pytania./
    P.S.2: Grip wędruje do serwisu, z enloopami też nie działał.
    .

  9. #129

    Domyślnie

    Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu prz3ma przecież nie pisałem tego poważnie, ale widzę że tak to odebrałeś
    opis w fazie przygotowań ...

  10. #130
    Zbanowany
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    ʍɐłɔoɹʍ
    Posty
    12

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie tej Alphy. Czy nie ma problemów podczas używania zamiennego akumulatorka Hama?
    Ostatnio edytowane przez Diamond*Bitch ; 20-01-2010 o 12:59

Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •