Close

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 135
  1. #21

    Domyślnie Odp: Zamiennik MB-D10 z Phottixa?

    Czekamy i to z niecierpliwością!!!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  2. #22

    Domyślnie Odp: Zamiennik MB-D10 z Phottixa?

    samego vatu nie daja - to taki gratis do cla tfu tfu - to tak zeby burzujski obywatel nie mial za dobrze

  3. #23

    Domyślnie Odp: Zamiennik MB-D10 z Phottixa?

    DRANIE!!!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  4. #24

    Domyślnie Odp: Zamiennik MB-D10 z Phottixa?

    A więc "nadesla niepokomna chwyła" i ów wynalazek dziś dotarł w me ręce, co zaskoczyło mnie nieco, bo transakcji dokonałem 22 i w porównaniu z poprzednia przesyłką, ta doszła w iście ekspresowym tempie.
    Ale od początku.
    Po kilkunastu godzinach od dokonania transakcji dostałem potwierdzenie o wysłaniu towaru. Nr przesyłki i adres do strony gdzie mogę sprawdzić co się z ową przesyłką dzieje. Aby nie było zbyt różowo, to naszej wspaniałej krainy nie ma na liście (a taki np. Bangladesz jest), więc mogłem się tylko przekonać że przesyłka opuściła teren HK. Sprzedawca doskonale zdaje sobie sprawę o co w tym wszystkim chodzi i mimo iż o to nie prosiłem, przesyłka została nadana z oznaczeniem "gift" wartość 10USD, całkowita wartość przesyłki 20USD. Nie wiem na ile to zadziałało, ale UC się do niej nie dobrał.
    Grip jak grip. Qń jaki jest każdy widzi. Fot nie będzie (przynajmniej na razie), bo te są na stronie sprzedającego. Szpej ten oczywiście jest plastikowy. Materiał sprawia wrażenie solidnego, dodatkowo komora baterii wzmocniona jest metalowymi wstawkami. Całość sprawia dość pozytywne wrażenie, jak na produkt kitajców. Jedynie można by się ewentualnie przyczepić do jakości klejenia gumy w spodniej części gripa, ale to chyba tradycja wschodu
    Po pierwszym podłączeniu do body mały zoonk. Za bardzo to z sobą nie pasi chwila konsternacji, ponowna przymiarka i diagnoza. Kołek ustalający gripa jest nieco za długi, do otworu w body. Mała praca obróbką skrawaniem, powinna załatwić sprawę. Jeszcze tego nie zrobiłem, bo brak czasu. Mimo to aparat rozpoznał ten chiński szpej, bateria się zameldowała, wybierak, kółka sterownicze i spust działają. Do gripa jest ładowarka samochodowa, ale można ją wykorzystać, tylko do ładowania baterii en-el. Akumulatorów AA, tym nie naładujemy.
    I to by było na razie na tyle. Pakuje się na kanikuły i nie było czasu na bardziej poważne testy.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  5. #25

    Domyślnie Odp: Zamiennik MB-D10 z Phottixa?

    Dzięki, za pierwsze wrażenia!
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  6. #26

    Domyślnie

    Ne wiem jak z podróbką , ale oryginal np nie rozpoznaje akku Ni-Mh :/. Nie podoba mi się również rozwiązanie z bateriami.Jedna jest w body a druga w gripie.Trzeba go odkręcać.Lekka paranoja biorąc pod uwagę np grip D80-tki
    Canon Power Shot SX200 IS

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojt@s!o Zobacz posta
    Ne wiem jak z podróbką , ale oryginal np nie rozpoznaje akku Ni-Mh :/. Nie podoba mi się również rozwiązanie z bateriami.Jedna jest w body a druga w gripie.Trzeba go odkręcać.Lekka paranoja biorąc pod uwagę np grip D80-tki
    wiekszosc osob uwaza to za plusa - nie trzeba przekładać gdy potrzeba szybko sciagnac gripa
    trochę złomu w dużym plecaczku.

  8. #28

    Domyślnie

    Taką zasadność rozumiem tylko w jednym przypadku - mając jeszcze D700
    Canon Power Shot SX200 IS

  9. #29

    Domyślnie

    to co zamawia ktos jeszcze?

  10. #30

    Domyślnie

    Rozumiem, że ów szczęśliwiec posiadający tego gripa, czyli szymony, jest teraz na wywczasie i nam nie napisze żadnych pikantnych szczególików z jego użytkowania... może ktoś inny miał okazję trochę nim postrzelać?

    ja będę zamawiał tak czy inaczej, bo allegrowy wydaje się bardziej badziewiasty, a do tego droższy..

    w opisie aukcji stoi tak:
    Battery Holder for One EN-EL3e battery or one EN-EL4/EN-EL4a battery combined with the optional BL-3 Battery Chamber Cover
    Battery Holder for 8x AA batteries
    User's guide in English
    czy to znaczy że można normalnie do tego wsadzić EN-EL4a po kupieniu BL-3? robił tak ktoś? działa toto?
    pozdr
    sz

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •