Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Miasto

  1. #1
    bombel
    Gość

    Domyślnie Miasto

    Witajcie -

    ostatnio coś strasznie często pokazuję tu obrazki, co właściwie zaczyna mnie już lekko niepokoić. Ale w sumie złapałem się na tym, że to pod wpływem Autografa, który mnie co chwilę podpuszcza. A nawet posuwa się do zgoła intymnych wyznań:

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Bombelku jest fajnie. Lubie oglądać Twoje prace. Kiedyś i ja takie będę robił...
    Zakochałem się w Twoich podłogach!


    Co prawda miała być podłoga, ale postanowiłem tym razem się nie dać podpuścić, dlatego będzie tylko ściana. Szkoda, czy ściana może być?

    Acha, sorry za długość, pocieszam, że za to jest mało szerokie.














    .

  2. #2

    Domyślnie Odp: Miasto

    bombel, podpuszczasz widzę

    dobrze to nazwałeś: obrazek bardzo fajny, ale to nie jest zdjęcie tylko kolaż
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  3. #3
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    bombel, podpuszczasz widzę

    dobrze to nazwałeś: obrazek bardzo fajny, ale to nie jest zdjęcie tylko kolaż
    Błagam Cię, załóżmy się o coś, o coś możliwie drogiego! Załóżmy się o coś, bo strasznie chcę wygrać! O cokolwiek, o Twój aparat na przykład. Postaw swój, a ja postawię swój i załóżmy się, błagam!


    Kto chce się jeszce założyć? Chętnie założę osobny wątek, poważnie!

  4. #4

    Domyślnie Odp: Miasto

    serio to jest JEDNO zdjęcie? no to tym lepiej

    gdzie w Krakowie są takie krzywe fasady?
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  5. #5
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Eee, myślałem, że będziesz bronić własnego zdania.

    Dobra, nie musisz stawiać od razu aparatu. Załóż się o jakiś obiektyw!

  6. #6

    Domyślnie Odp: Miasto

    ale jak wygrasz, to mówisz gdzie to jest, ok? jak tak, to stawiam obiektyw od mojego zenita (w stopce trochę oszukuję....)
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  7. #7
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Nieee, stawka nie ta. Co to za frajda coś takiego wygrać...

    OK, czekam na dwojakiego ropdzaju komentarze: co sądzicie o obrazku, i czy ktoś chce coś sensownego postawić w zakładzie. Jakąś Toyotę, D300, w ostateczności dobrą wódkę.

    A jak ktoś wygram, powiem, gdzie to jest.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Miasto

    jesli to jest jeden strzał to ja nie mam pytań, wypatrzone świetnie...choć przyznam, że robi wrażenie sklejania...ale wrażenie przeważnie jest mylne...
    gratuluje świetnej wyobraźni i oka fotograficznego

    pokaż coś czego ludzie bez ciebie by nie zobaczyli...udało ci się to bardzo dobrze

  9. #9
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez wypass Zobacz posta
    choć przyznam, że robi wrażenie sklejania...

    I co na to przeciwnicy obróbki? Załóżcie się kochani i wygrajcie mój sprzęt!!!

  10. #10

    Domyślnie Odp: Miasto

    Bombel - coś Ty a czym ja bym robił foty - pisałem już kiedyś że zeby zdobyć 14 - 24mm sprzedałem bardzo dobrą wieżę Hi Fi - o nie Bombel Ty lubisz zaskakiwać ja na to nie idę

    a poza tym to fajne to jest i albo to "Nemce" albo "Espanol" a może nawet i u nas bo przecież my już dawno jesteśmy w Europie

    ps .patrze tak na to i może to nawet być fotografia obrazu lub dużego plakatu




    pozdro

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •