Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Miasto

  1. #61

    Domyślnie Odp: Miasto

    nie mam pytań - GRATULUJE
    fotki oka i wyobraźni
    pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie Odp: Miasto

    no to teraz moja kolej...
    co prawda o 20:00 muszę być na lotnisku i powinienem się pakować, ale zabiorę głos, bo według mnie z tym zdjęciem jest coś nie tak Bombel...

    mianowicie chciałbym cię zapytać gdzie jest w oryginalnym kadrze ten żółty znak (reklama) który jest na zdjęciu obrobionym (dokładnie tam nad literą I w napisie CITY)

    gdzie jest okno z okiennicami na kolumnie obok (nad literą T w napisie CITY)?

    Bombelku, coś zmajstrowałeś jednak z tym zdjęciem i jak wrócę z urlopu, to chętnie się z Tobą spotkam na piwku (Rynek, Kazimierz) i pokażę ci więcej moich "wątpliwości"

    Pozdrawiam wakacyjnie

  3. #63
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Mam nadzieję, że jesteś pewien mojej manipulacji i że poprzesz to zakładając się ze mną. Tym razem już o coś poważnego, i nie liczyłbym na poprzedni sposób załatwienia sprawy. Naprawdę chętnie postawię coś cennego (na przykład aparat + 3 obiektywy) i oczekuję, że - skoro jesteś pewien swojego - postawisz przynajmniej coś równego.

    Czekam spokojnie. Chętnie wygram od Ciebie nowe D300* z osprzętem, ale nie pogardzę też analogiem w dobrym stanie.

    Po drugie, nie powiedziałem, że to jest konkretnie ten obrazek. Nie, nie, ja powiedziałem, że to jest jedno z dwóch czy trzech ujęć, które zrobiłem w tamtym miejscu. Nie twierdzę (i nigdy nie twierdziłem), że te dwa obrazki są identyczne!

    Ten drugi, to raczej fotografia miejsca, coś jak backstage, jeśli można tak powiedzieć. Obrazek wyjaśniający jak powstało zdjęcie na pierwszym.

    Ale miło mi, że tak dokładnie zbadałeś te dwa obrazki. Choć - prawdę mówiąc - będzie mi jeszcze milej, jak wręczysz mi moją wygraną, skoro jesteś pewny moich manipulacji i dasz temu wyraz zakładając się ze mną publicznie...

    Czekam sokojnie, aż wrócisz. Liczę, że nie poniechasz...





    edit
    *Sorry, dopiero teraz zobaczyłem, co masz w stopce. Co prawda C to nie N, ale też nie pogardzę!

  4. #64

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Zdjęcie zrobiłem na biegu, wyjeżdżaliśmy już i prawdę mówiąc tak trochę bez szczególnego zastanowienia. Rzuciłem okiem, spodobało mi się, zrobiłem 2 czy 3 klatki i pobiegłem dalej. Zdjęcie powyżej to jedno z tych ujęć. Nie oceniajcie go proszę, bo jest krzywe, surowe i dość nijakie. Blasku nabiera dopiero po obróbce, a tą macie na stronie pierwszej tego wątku. Oceniajcie tamto, nie to nieskropowane.
    Faktycznie, nie doczytałem i jeżeli jest tak jak napisałeś, to zwracam honor.
    Zamiast body i trzech obiektywów wyślę ci kartkę z urlopu, tylko podaj adres lub zrobię zdjęcie z dramatycznym niebem jeżeli takie będzie - specjalnie dla ciebie.

    Uciekam, bo czas mnie goni.
    Bye

  5. #65
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Miłych wakacji!

    Szkoda, że nie wytargam od Ciebie Canona, ale czekam za to na obiecane niebo!

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •