Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Miasto

  1. #11
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Bombel, nie podpuszczam Cię. Po prostu piszę to jak myślę i co myślę. Ja biorę przykład z lepszych. Jest kilku, może kilkunastu genialnych fotografów (również forumowiczów) których znam tylko z ich prac. Siebie też gdzieś tam plasuję, z tym co robię i jak robię. Nie satysfakcjonuję mnie, że ktoś bardziej pojechał po kimś a po mnie mniej. Satysfakcję będę miał jak pod moją pracą pojawią się takie komentarze - jak pod zdjęciami lepszych ode mnie. Przez grzeczność nie wymienię nicków, bo nię chcę o kimś zapomnieć nieumyślnie i żeby ów autor, fotograf nie poczuł się urażony lub niezauważony przez takiego amatora jak ja.

    Co do zdjęcia:
    W pierwszej chwili również pomyślałem, że to jest sklejka. W drugiej już nie. W każdej kolumnie lustrzanej/okiennej widać jakiś obiekt jako całość. To napewno zdradza (w dobrym tego słowa znaczeniu) że to jest jeden shot. I dobrze. Chylę czoła za umiejętności wypatrzenia i uchwycenia. NIe intersuję mnie ile tu było PSa. Myślę, że moje oko zarejestrwało by właśnie taki obrazek. Jestem pod wrażeniem i dam wykrzyknik i gwiazdki (!).

    Jeszczę się zastanawiam nad ramką i podpisem. Czy pojawiły się one ze wzgledu na fakt publicznej prezentacji na łamach folderu, wystawy tudzież innej publikacji?

  2. #12

    Domyślnie Odp: Miasto

    Bombel twoje zdjęcia i obróbka mnie rozpierdziela jak kiedyś uda mi się tak zrobić zdjęcie to będę mógł mówić ze wiem o fotografii i obróbce co nieco. Jesteś rewelacyjny w tym co robisz mnie brakuje do twojego poziomu lata świetlne obróbka u mnie kuleje i trace nadzieję że dobije do jakiegoś akceptowalnego poziomu . GRATULACJE .

  3. #13
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez autograf Zobacz posta
    Bombel, nie podpuszczam Cię. Po prostu
    Nie bierz tego tak poważnie. Wiem przecież, że mnie nie podpuszczasz... Lubimy się dalej, prawda?



    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    patrze tak na to i może to nawet być fotografia obrazu lub dużego plakatu
    Harb, dzięki za wizytę i komentarz. Cenię sobie Twoje uwagi.

    Widzę też, że pojawiła się nowa (i interesująca, przyznaję) wersja. Ktoś ma jeszcze jakieś? Ktoś chce się założyc i wygrać mój bajeczny aparat? A może moje bajeczne obiektywy.



    Mavok, dziękuję, zawstydzasz mnie. Postaram się zasłużyć na taką opinię.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Miasto

    Mnie się bardzo podoba
    Jedyna moja uwaga dotyczy linii poziomych. Chyba twój obiektyw straszne beczki wykręca
    No i oczywiście jestem ciekaw jak by to wyglądało gdyby te linie były proste Mam wrażenie że podobałoby mi się jeszcze bardziej
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #15

    Domyślnie Odp: Miasto

    jak na moje skromne oko to nie obiektyw beczki wykręca tylko budynek jest półkolisty i jest fotografowany od dołu przez co linie wychodzą krzywe. bardzo fajny efekt bo każdy pionowy szereg puzzli nie pasuje do siebie tylko pokazuje zupełnie różne budynki. fota chyba zrobiona na Chorwacji. bardzo mi się podoba, dobre światło, trochę zabawy w PS. POPROSTU EXTRA. Pozdrawiam!!!
    Marge: This is the worst thing you've ever done.
    Homer: You say that so often that it lost its meaning.

  6. #16

    Post Odp: Miasto

    Nie wiem gdzie, nie wiem jak ale wiem, że suuuuuper!

    Dobry pedagog daje uczniom do myślenia
    NIKON - system

  7. #17
    autograf
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Nie bierz tego tak poważnie. Wiem przecież, że mnie nie podpuszczasz... Lubimy się dalej, prawda?
    Prawda, chyba emoty zabrakło w mojej poprzedniej wypowiedzi. Nadrabiam zaległość
    Mimo wszystko jak masz tam z szufladzie podłogę i jeśli to nie problem to ja poproszę.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Miasto

    im dłużej wpatruję się w to zdjęcie/niezdjęcie (?) tym bardziej mi się podoba i sam nie wiem dla czego, ale wyczuwam klimat Barcelony i Gaudiego

  9. #19
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Miasto

    Cytat Zamieszczone przez Fr@ntz Zobacz posta
    sam nie wiem dla czego, ale wyczuwam klimat Barcelony i Gaudiego
    Dobrze, dobrze! Ja tam wiem dlaczego jest tam coś z Barcelony i Gaudiego... Może to sklejenie tak wpływa na pseudogaudizm?

    No i to zupełnie inne miasto. OK, ostatni dzień czekam na chcących się zakładać, z ilu części to sklejałem i chcących wygrać mój aparat. I Szanowny Zwycięzca dowie się, gdzie to jest.

  10. #20

    Domyślnie Odp: Miasto

    jesli chodzi o fotografie: rewelacja,

    jesli chodzi o miasto to obstawiam Berlin
    D750 | N50/1.8 | N85/1.8 | N105/2.8

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •