Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 75 z 75
  1. #71

    Domyślnie

    Także czekam na jakieś recenzje / testy zarówno "Lenowo W700" jak i tego nowego Soniacza Vaio AW, oczywiście chodzi o recki przeprowadzone przez jakiegoś fotografującego ludka, bo opinie speców od PC którzy nie pracują ze zdjęciami nie będą wiele warte.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez albercikk ; 15-09-2008 o 10:15

  2. #72

    Domyślnie

    Soniacz wygląda nieźle, tańszy jest
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  3. #73

    Domyślnie

    tylko ten ekran 16:9 trochę bez sensu, ale poczekamy zobaczymy oby ten LCD był sporo lepszy od innych Lapków to wtedy będzie ten sprzęt miał jakiś sens.

    Pzdr

  4. #74

    Domyślnie

    "ciekawe tylko na ile ta matryca spełni oczekiwania przy odwzorowaniu kolorów, ponoć ma być aRGB, oj bardzo jestem
    ciekawy

    jeżeli ktoś nabędzie tego lapka niech się podzieli swoimi odczuciami "

    Ja kupiłem Vaio. Dopóki jednak go nie skalibruje (pojęcia nie mam czym, nie mam kalibratora, nie chcę wydawać na niego fortuny) to recenzji nie wystawię. Powiem tylko, że nie mam kłopotów z odblaskami, nie widzę się w ogóle w ekranie, gdy ten ekran wyświetla czerń czy cokolwiek innego.

  5. #75

    Domyślnie

    ja kilka dni temu kupiłem takiego HP http://www.vobis.pl/oferta/notebooki..._17_3_4gb.aspx i jestem bardzo zadowolony z osiągów jak i z matrycy z podświetleniem w technologii LED. Możesz sobie na niego zerknąć. PS i Lightroom śmigają znakomicie
    Sony a6000, SEL20F28, SEL50F18

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •