Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie I już po długim weekendzie :-(

    Witam wszystkich userów...

    Jestem tu po raz pierwszy i z dużą ciekawością czekam na Wasze opinie, które pozwolą mi zdobyć wiedzę której wciąż mi brakuje. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję.



    Swoją drogą ciekawe kto z Was poznaje to miejsce...
    Pozdrawiam serdecznie....
    Tomasz

  2. #2

    Domyślnie

    Ta sosenka to chyba najbardziej obfotografowany habaź w Polsce. Sokolica.

  3. #3

    Domyślnie

    Gratuję i pozdrawiam, mam nadzieję, że wchodząc na górę nie spociłeś się aż tak jak ja
    Pozdrawiam serdecznie....
    Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    kurcze byly takie czasy, ze z kumplami wbiegalismy tam kto szybciej...
    a teraz.... tylko zdjecia sie oglada
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #5

    Domyślnie

    fajne ja nie dotarlem tam ale dotre jedyne co moglbym zaproponowac to wczesniejsza pore lub pozniejsza i filtr poarka
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  6. #6

    Domyślnie

    Słoneczka za wiele niesttey nie było.. to fakt, ale i tak się cieszę, że nie padało - jestem jeszcze "zielony" i stąd moja prośba - jaki Twoim zdaniem filtr powinienem zastosować aby poprawić no właśnie co ....
    Z góry dziękuję za odpowiedź
    Pozdrawiam serdecznie....
    Tomasz

  7. #7

    Domyślnie

    przedewszystkim polaryzacyjny kolowy , (wysyci kolory, jak bedzie sloneczna pogoda niebo zrobi sie baredziej niebieskie , zmniejszy kontrasty) potem wczesna lub pozna pora zamiast niebieskiego tla za drzewem bedzie bardziej przejzyste niebo i bardziej kontrastowe i kolorowe bez niebieskiej dominaty
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  8. #8

    Domyślnie

    Waśnie patrzę co mam założone .... MARUMI WPC UV - czy to jest to o czym piszesz ? Sorry ale jestem "zielony" i nie mam pojęcia co oznacza to WPC.....
    Pozdrawiam serdecznie....
    Tomasz

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar piotrowm
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    102

    Domyślnie

    Kompozycyjnie chyba nie tak. Głównym obiektem zdjęcia stało się drzewo, a nie modelka.
    Na to też drzewo aparat wyostrzył, stąd też modelka wyszla nieostro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •