Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Możesz podać kilka fot?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    Hmmm... Tak psy na tej Sigmie w testach wieszaja a jak dla mnie zdjecia super Ale ja amator jestem Mysle, ze jak dla mnie to takie szkielko by podeszlo Zbieram fundusze

    Pozdrawiam
    Buculus
    D50+ Nikkor AF-S DX 18-55 ED + Nikkor 35-135 AF + Tamron 28-300 +SB20 + SanDisk Ultra II 1 GB+Lowepro TL+UV52+ Velbon CX660 + F50 + Nikkor 35-70 AF + kilka klisz i szukam dalej...

  4. #14

    Domyślnie

    Zdjęcia mi odpowiadają. Interesuje mnie jednak choć jedno zrobione na 10mm i pełny rozmiar - najlepiej jacyś ludzie Jeśli to nie sprawi kłopotu to zapodaj proszę...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  5. #15

    Domyślnie

    Sigma niestety znieksztalca obraz w nieladny sposob. Najgorzej jest ze zdeformowanymi twarzami i to nie tylko na samej krawedzi obrazu. Jesli przerysowanie, to wole juz efekt jaki daje rybie oko. Oczywiscie nie da sie przecenic nieporownywalnie wiekszej uniwersalnosci, jaką Sigma 10-20 góruje na Nikkorem 10,5mm Fisheye.
    Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad ultraszerokim katem, ale nie moge podjac ostatecznej decyzji. Na dwa szkla mnie nie stac
    Pozdrawiam, Lolas

  6. #16

    Domyślnie

    Wybacz ale nie widzę różnic przy przerysowaniu sigmy od np. tokiny. Dla mnie szeroki kąt to tylko landszafcik i w tym celu będę go wykorzystywał. Focenie twarzy z bliska też może dać ciekawy efekt ale napewno nie będę z tym biegał na śluby - tam sprawdza mi się 50mm a znam takich którzy zaczynają od 70mm.
    Porównując foty z tokiny boli mnie i to strasznie że ma tak ogromne aberacje których sigma prawie się ustrzegła... A światło? Po kiego mi F4 skoro ludzi i tak dopalam lampą a w terenie przesona jedzie w górę sama przez sie...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •