Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie O Olympusie C-5060 słów kilka

    Tak więc szukanie kompakta zakończone W przypływie desperacji rzucałem monetą Nikon 5400 kontra Olympus C-5060. Wypadło na Nikona ku uciesze Kaleida "wyznawcy Nikona", jednak podstępnie Hesja zaoferował ceny dumpingowe na C-5060 i padło na niego własnie.

    Na razie nie jestem w stanie powiedziec jak sie ten aparat sprawuje w pełni bo musi jeszcze troszke poczekać na własciciela ale kilka rzeczy juz mogę o nim powiedzieć.

    1. Jest szybki. Wyraźnie szybszy niz Nikon 5400, zwłaszcza jeśli bierzemy pod uwagę czas od wciśnięcia migawki do zrobienia zdjęcia.
    2. Obsługa aparatu jest bardzo intuicyjna i wygodna
    3. Zdjęcia. W sumie zrobiłem kilka zdjęć testowych w pokoju wieczorem po odebraniu aparatu i jestem bardzo mile zaskoczony na +. Nie ma tego wielkiego szumu którym straszono mnie przed zakupem tego aparatu. Kolory oddaje bardzo ładnie (może jak dla mnie troche "zbyt kolorowo")
    4. Bardzo miła funkcja robienia zdjęć w pełnej rozdzielczości lub w formacie 3:2
    5. Pilot zdalnego sterowania w zestawie

    Wielkim + dla Hesji był celownik optyczny w tym aparacie.

    Już niedługo wejdzie on do uzytku więc będę mógł zrobić "legalne" zdjęcia i wam pokazać. Z pewnością jest to bardzo dobry aparat w przyzwoitej cenie.

    PS. Kaleid wybacz
    PS2. Hesja dziekuję bardzo za sprawny zakup
    pozdrawiam Sebastian

  2. #2

    Domyślnie

    e-krowa ma Olka c5060 ...

    Ja miałęm Olka c5050 - i byłem baardzo zadowolony

  3. #3

    Domyślnie

    Ja miałęm Olka c5050 - i byłem baardzo zadowolony
    Do czasu jak nie zaczales nim bic gorali

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    Ja miałęm Olka c5050 - i byłem baardzo zadowolony
    Do czasu jak nie zaczales nim bic gorali
    No obudowe ma solidną ale chyba lepiej statywem
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Admin
    Do czasu jak nie zaczales nim bic gorali
    Ano wuaśnie - nauka z tego taka - omijać pijanych typów szerokim łukiem. A nie cfaniakować na kolanku...pstryk ! przy trzech oddających mocz góralach, w stanie upojenia....

    ten tego

  6. #6

    Domyślnie

    e-kropla (e-krowa) jest ekspertem od tego aparatu

  7. #7

    Domyślnie

    omijać pijanych typów szerokim łukiem. A nie cfaniakować na kolanku...pstryk ! przy trzech oddających mocz góralach, w stanie upojenia....
    To wiele wyjasnia Antku...

  8. #8

    Domyślnie

    No to mnie zawiodłes...
    Napisz coś jeszcze, czy tak samo dobrze leży w łapce jak 5400?
    Jeżeli to nie tajemnica, to za ile kupiłeś i jak Ci się udało dogadać z Hesją, bo na mnie to on chyba nie chce zarobić?
    P.S. Ja tam chyba jednak nie polecę na cenę 5060, te cudne kolory w Nikonie jednak robią swoje

  9. #9
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo udany aparacik zanim przesiadłem sie na D70 miałem go przez pół roku.
    Gdyby mnie było stać to bym go sobie zostawił ale wiadomo.
    GRATULACJE

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Key
    No to mnie zawiodłes...
    Strasznie mi przykro

    Cytat Zamieszczone przez Key
    Napisz coś jeszcze, czy tak samo dobrze leży w łapce jak 5400?
    Jeżeli to nie tajemnica, to za ile kupiłeś i jak Ci się udało dogadać z Hesją, bo na mnie to on chyba nie chce zarobić?
    P.S. Ja tam chyba jednak nie polecę na cenę 5060, te cudne kolory w Nikonie jednak robią swoje
    Moim zdaniem w ręce leży lepiej bo jest wyższy przez co trzymanie jest pewniejsze. Eeee tam Hesja daje wszystkim promocje więc z nim pogadaj
    Własnie moim zdaniem kolory ładniejsze daje C-5060 niż 5400
    pozdrawiam Sebastian

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •