Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96
  1. #91

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    A ja mu (autorowi wątku) życzę jak najlepiej. Niech robi dobre foty (z pożytkiem dla młodych), niech zarabia krocie, zleceń ma na 5 lat do przodu i jakością swoich prac tnie konkurencję aż miło! A że chce na początku nauczyć się, zbudować sobie folio robiąc za darmo - chwała mu za to. Rynek zweryfikuje czy wart mienić się fotografem ślubnym czy nie.

  2. #92

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    Cytat Zamieszczone przez Arkady_pl Zobacz posta
    Sporo zalezy od siły znajomości pomiedzy Twoimi Klientami. Czyli jak bardzo liczą się z ich zdaniem.
    A fotki swoją drogą.
    Poza tym znajomi znajomych się kiedyś kończą i tamci znajomi mają swoich znajomych, którzy im polecą kogoś innego.

    W małym mieście napewno łatwiej. U mnie walczy sie nie tylko z konkurentami jadącymi do mojego miasta za chlebem ale też z bezguściem Klientów dyktowanym żądzą obniżenia kosztów..
    Napewno są osoby, któe mają więcej zleceń a inne mniej. I napewno spore znaczenie ma geolokalizacja i środowisko, w których się poruszamy.

    Mój brat ma tak jak Ty. Znalazł się w gronie młodych ludzi, których jest ogromna ilość i od prawie dwóch lat ma stamtąg stale zlecenia - ale już bywają wyjątki, bo kto się miał pożenić to się pożenił a część osób z pogranicza ma swoich innych znajomych i widać powolne zamieranie tego źródłą dochodu.

    Stąd moje twierdzenie, że jest to Klient jednorazowy.
    Nieustannie nalezy poszukiwać... no chyba, że mamy jakieś stałe źródło pracy.

    Czasami taka praca za free(na początku) jest dobrym punktem do nawiązania nowych kontaktów w nowym środowisku, które tak ajk Twoje będzie przez jakiś czas dojną krową.

    Potem znowu trzeba znaleźć i złapac dojną krowę.
    Nadal uważam że nie masz racji. Klient któremu zrobiłem ślub i był zadowolony ma kolejnych znajomych a nie tych samych - zatem liczba ta proporcjonalnie się zwiększa. To że komuś zamiera źródło nie świadczy o tym że wyczerpał ilość znajomych znajomych a poprostu puszcza knoty
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #93

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    A ja tam proponuje założyć wątek "zrobię za darmo"
    jak ktoś bedzie sie chcial czegoś nauczyć np tynki klaść to się wpisze
    - wiem jak wyglada worek z gipsem szpachlowym, narzedzia mam po dziadku, pace kupiłem nową, za 3 miesiace mam remont i chetnie sie nauczę tynkować u kogoś za darmo - za jakość nie odpowiadam - mam doswiadczenie bo widzialem jak to na budowie robią zreszta zaszpachlowałem juz 3 dziury po wierceniu
    Pozdrawiam GRUPA FOTOKUJAWY

  4. #94

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    Jest to rozwiązanie/alternatywa dla tych którzy i tak nie mieli by fotografa z prawdziwego zdarzenia - bo ich po prostu nie stać na taki luksus. Para która normalnie wyłoży dajmy na to 1500 zł na fotografa raczej się nie skusi na taki eksperyment, ale ludzie o których piszę wyżej nie mają nic do stracenia. No ale jeśli ktoś zdecyduje się ze zwykłego skąpstwa a zdjęcia nie wyjdą to już niestety sam ponosi ryzyko całej zabawy.

  5. #95

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    Przykro mi chłopaki, przekopałem chaupę i nie znalazłem odpowiedzi o której wspominałem gdzieś przepadła w otchłani ciemności.

  6. #96

    Domyślnie Odp: Fotograf ślubny zrobi zdjęcia ZA DARMO - Trójmiasto i okolice

    Cytat Zamieszczone przez nadgob Zobacz posta
    Przykro mi chłopaki, przekopałem chaupę i nie znalazłem odpowiedzi o której wspominałem gdzieś przepadła w otchłani ciemności.
    Szkoda, ja nie mogę znaleźć w domu pisma z TPSA, w którym stwierdzono, że nie ma możliwości założenia u mnie w domu linii telefonicznej, żebym złożył zamówienie a do pół roku je zrealizują. Pismo doszło do mnie po trzech dniach od wysłania, a ja cieszyłem się internetem na linii TPSA od innego dostawcy (multimo) już od ponad tygodnia
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •