Close

Zobacz wyniki ankiety: Zapraszam do glosowania:

Głosujących
61. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    2 3,28%
  • 2

    4 6,56%
  • 3

    8 13,11%
  • 4

    23 37,70%
  • 5

    1 1,64%
  • 6

    2 3,28%
  • 7

    11 18,03%
  • 8

    1 1,64%
  • 9

    1 1,64%
  • 10

    4 6,56%
  • 11

    0 0%
  • 12

    0 0%
  • 13

    0 0%
  • 14

    4 6,56%
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39
  1. #31

    Domyślnie

    mało glosów
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #32
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    jesli moge sie wytlumaczyc...za baletnice..to ona na papierze wyglada ladnie, tylko skanowalem z tego papieru... a nie kliszy (mala fuszera)..nastepnym razem sie poprawie...

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lolas
    wizja, calkiem niedawno pojawila sie propozycja takich pojedynkow, ale ludzie byli raczej "na nie".
    gmoszkow zaproponowal battle i ja odpowiedzialem - teraz czekam cierpliwie az wroci z wakacji

    co do konkursu to gratuluje zwyciezcy
    D90 | 10-20 16-85 18-70 | SB-28 | Olympus XA2 Smiena Symbol
    Góry i inne

  4. #34

    Domyślnie

    [Przepraszam, za brak pl czcionek - taki system op.]

    Ciesze sie niezmiernie, ze moje zdjecie Wam sie spodobalo. Co do szczegolow technicznych to z braku filtrow szarych uzywalem 2 polarow nalozonych na siebie, przy czym jeden o mniejszej srednicy - taka tam akrobatyka sportowa - statywu, pilota i kolan, maksymalnej przyslony i niedoswietlenia o 1/3 dzialki. Dzien byl wyjatkowo sloneczny, wiec wychodzily z tego czasy 1/5 - 1/10s. Przy pierwszym ludzie rozmazani za bardzo, przy drugim za malo.. najlepiej wychodzilo przy 1/8s Śleczalem przy tym kiosku przez 1h to z jednej to z drugiej strony (wyszlo z tego cos kolo 200 zdjec - podobaja mi sie 3-4). Nie to zebym trzaskal co popadnie - po prostu ciezko upolowac ludzi w odpowiedniej konfiguracji - koniec koncow przyszla widoczna Pani i tak sie krzatala wokol kiosku. Niestety ostatecznie nie udalo mi sie uchwycic kogos ciekawego z nia w parze, wiec jak umyslowy przebieglem sam kilka razy przed aparatem z pilotem w dloni..

    ot i cala historia tego zdjecia


    Jeszcze raz dzieki za wybor


    Co do nagrody - myslalem i myslalem nad tym i oto co wydumalem. Aby ten, badz co badz "konkurs z nagrodami" takim wlasnie pozostal i zeby nie zrodzila sie w nim tradycja przekazywania puli z konkursu na konkurs, bo wtedy 1) lolas moglby w koncu nie wyrobic przy powiekszaniu puli zdjec, zakladajac, ze ktos zechcialby w koncu skorzystac z calej nagrody, 2) wizja nagrody jednak chyba przyciaga niektorych (i gdyby wiedzieli, ze jak wygraja to nie wolno im skorzystac, mogliby nie brac udzialu) - w zwiazu z tymi moimi przemysleniami (mozliwe, ze blednymi) zdecydowalem sie na odebranie polowy nagrody, a polowy przekazania dalej - mam nadzieje, ze to uczciwe i pozostajace w zgodzie z duchem forumowym (jak nie to mnie zgancie )

    Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze dalsze konkursy przyciagna jeszcze wiecej chetnych (bo jak nie to.. battle )
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  5. #35

    Domyślnie

    [Przepraszam, za brak pl czcionek - taki system op.]

    Ciesze sie niezmiernie, ze moje zdjecie Wam sie spodobalo. Co do szczegolow technicznych to z braku filtrow szarych uzywalem 2 polarow nalozonych na siebie, przy czym jeden o mniejszej srednicy - taka tam akrobatyka sportowa - statywu, pilota i kolan, maksymalnej przyslony i niedoswietlenia o 1/3 dzialki. Dzien byl wyjatkowo sloneczny, wiec wychodzily z tego czasy 1/5 - 1/10s. Przy pierwszym ludzie rozmazani za bardzo, przy drugim za malo.. najlepiej wychodzilo przy 1/8s Śleczalem przy tym kiosku przez 1h to z jednej to z drugiej strony (wyszlo z tego cos kolo 200 zdjec - podobaja mi sie 3-4). Nie to zebym trzaskal co popadnie - po prostu ciezko upolowac ludzi w odpowiedniej konfiguracji - koniec koncow przyszla widoczna Pani i tak sie krzatala wokol kiosku. Niestety ostatecznie nie udalo mi sie uchwycic kogos ciekawego z nia w parze, wiec jak umyslowy przebieglem sam kilka razy przed aparatem z pilotem w dloni..

    ot i cala historia tego zdjecia


    Jeszcze raz dzieki za wybor


    Co do nagrody - myslalem i myslalem nad tym i oto co wydumalem. Aby ten, badz co badz "konkurs z nagrodami" takim wlasnie pozostal i zeby nie zrodzila sie w nim tradycja przekazywania puli z konkursu na konkurs, bo wtedy 1) lolas moglby w koncu nie wyrobic przy powiekszaniu puli zdjec, zakladajac, ze ktos zechcialby w koncu skorzystac z calej nagrody, 2) wizja nagrody jednak chyba przyciaga niektorych (i gdyby wiedzieli, ze jak wygraja to nie wolno im skorzystac, mogliby nie brac udzialu) - w zwiazu z tymi moimi przemysleniami (mozliwe, ze blednymi) zdecydowalem sie na odebranie polowy nagrody, a polowy przekazania dalej - mam nadzieje, ze to uczciwe i pozostajace w zgodzie z duchem forumowym (jak nie to mnie zgancie )

    Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze dalsze konkursy przyciagna jeszcze wiecej chetnych (bo jak nie to.. battle )
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  6. #36

    Domyślnie

    wizja, gratuluje zwyciestwa i dziekuje za wsparcie kolejnej edycji konkursu
    W sprawie nagrody juz pisze do Ciebie maila.
    Pozdrawiam, Lolas

  7. #37

    Domyślnie

    wizja, gratuluje zwyciestwa i dziekuje za wsparcie kolejnej edycji konkursu
    W sprawie nagrody juz pisze do Ciebie maila.
    Pozdrawiam, Lolas

  8. #38

    Domyślnie

    gratuluję zwyciezcy, dziękuję osobom głosującym za oddanie głosu na moje foto, osobom komentującym za komentarze i pozdrawiam wszystkich startujących

    pozdr

  9. #39

    Domyślnie

    Gratulacje dla zwycięzcy! Dobrze ze cie nie zwineli z pod tego kiosku, w koncu mogli uznac pilota za detonator
    Pozdrawiam: Camrak
    Down Under - the place to be!

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •