Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Serwer FTP

  1. #11

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Serwer mial mala przerwe, bo sie zaktualizowal komp i zwiecha :/ Ale juz jest OK - sam dodaje wlasnie troche zdjec - za jakas godzine bedzie mozena sciagac - moze nie zachwycajace kadry i pewnie centralnie Ale kazdy znajdzie cos dla siebie...


  2. #12

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Sprytnie żeś temu grubodzióbowi wymazał ten słonecznik. :>

  3. #13

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    No to i moich dzięki pomocy deoc'a się znajdzie troszkę - właśnie lecą. Niemniej jednak, to tylko albumowe zdjęcia, więc nie bijcie jeśli któreś jest mniej ostre. Gdybym miała wybrać naprawdę najlepsze, to nie wysłałabym ani jednego.
    Możliwe, że jeszcze coś potem dorzucę, więc nie zmieniajcie nazwy foldera na "ok" proszę.
    Pojawiam się i znikam...

  4. #14

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    kurde balans - wrzucę foty po weekendzie, bo moj dysk podziękował za usługi :/ i aktualnie się w serwisie "przegrywa"
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  5. #15

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    ja foty wrzuciłem, nie ma tego dużo i w ogóle nic ciekawego, bo jak pewnie się domyślacie cały czas bawiłem się nowym nabytkiem i niektóre foty prosto do kosza poszły
    Zapraszam Michał Klimont
    Tutaj nie radzę zaglądać: Click
    [/I]

  6. #16

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Cytat Zamieszczone przez deoc Zobacz posta

    Prosze rowniez o nie udostepnianie loginu i hasla osoba nie bedacym na plenerze (im pozostaje ogladanie zdjec na Forum)
    No póki co mija tydzień a tych zdjęć na Forum jak nigdy coś malutko. Czyżby nowy zwyczaj? Nie byłeś to nie licz na to, że coś zobaczysz? Jak dla mnie super inicjatywa. Gratulacje... Tylko o co w tym momencie chodzi...?
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  7. #17

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Cytat Zamieszczone przez jarek.b Zobacz posta
    No póki co mija tydzień a tych zdjęć na Forum jak nigdy coś malutko. Czyżby nowy zwyczaj? Nie byłeś to nie licz na to, że coś zobaczysz? Jak dla mnie super inicjatywa. Gratulacje... Tylko o co w tym momencie chodzi...?
    Zakładamy sekte.

  8. #18

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Cytat Zamieszczone przez jarek.b Zobacz posta
    No póki co mija tydzień a tych zdjęć na Forum jak nigdy coś malutko. Czyżby nowy zwyczaj? Nie byłeś to nie licz na to, że coś zobaczysz? Jak dla mnie super inicjatywa. Gratulacje... Tylko o co w tym momencie chodzi...?
    Spokojnie, pewnie każdy ma zawał pracy i nie może się ogarnąć z ilością zdjęć jakie zrobił. Z doświadczenia wiem, że jest ich sporo. Możemy tylko prosić o cierpliwość i pewnie za niedługo zdjęcia się będą pokazywały. Ja sam w weekend dopiero coś wrzucę, więc może ruszę społeczeństwo. A co do sekty to nazwa będzie oscylować z 600-tką w tytule

  9. #19

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    Moje fotki są już gotowe do zassania , typowo reporterskie, każdy powinien sie gdzieś dojrzeć
    I jeszcze jedno, pomysł z serwerem rewelka , wszystko mam już na dysku i na starość będzie co oglądać i wspominać jak fantastyczny był to plener.

    ps.
    Chyba jeszcze nie wszyscy wrzucili , pojawią się następne zdjęcia ?
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #20

    Domyślnie Odp: Serwer FTP

    ufffff
    wlasnei skonczylem obrabiac
    teraz jeszcze rzut okiem co tam wyszlo
    rozumiem ze chcecie ludzi?
    owady ptaki plazy gady i inne zachowac dla siebie lub na forum?


    211 fotek... 1,4 GB :/
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •