Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nasz plener w mediach lokalnych

    No więc jak wspominałem, że będzie informacja o naszym plenerze w telewizji i gazetach + portal internetowy doszło już do pierwszej relacji. Informacja znalazła się na Wałeckim Portalu Informacyjnym i jest tam również galeria z pleneru, więc możecie szukać siebie, a następnie się znajdzie w ich gazecie.

    W innych gazetach znajdzie się również (mam taką nadzieję) a m.in. w Pojezierzu Wałeckim i Kurierze Szczecińskim.

    Informacja w telewizji, która nas spotkała na "złamanym moście" odbędzie się we wtorek (10.06) o 18.30 na www.tvasta.pl (tam znajdziecie Oglądaj na żywo) lub bezpośredni link.

    Materiał który się ukaże w TV (DVD) i gazetach (tu ew. ksero lub skan) będzie można dostać ode mnie pocztą pl lub mailem. Więcej info napiszę po ukazaniu się kolejnych materiałów.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Nasz plener w mediach lokalnych

    Kolejna relacja znalazła się w Pojezierzu Wałeckim tygodniku lokalnym:


    (Niestety jest to zdjęcie, a nie skan bo skaner mam pożyczony)

    Informacja znalazła się również na ich portalu internetowym:

    adres do informacji

    adres do galerii

    Jeśli ktoś (hesja, gajowy, glisek lub wasia) którzy znaleźli się na zdjęciu w gazecie chcieli by mieć swój egzemplarz to dajcie znać, zakupie gazetkę i wyślę na podane adresy pocztowe.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Nasz plener w mediach lokalnych

    Informacja była w tv we wtorek, sporo z Was było na obrazkach. Będę miał materiał na płytce DVD więc kto będzie chciał to niech daje znać i będę wysyłał pocztą. Już jedno zamówienie mam jakby co.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •