Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie Odp: Kadry wg. deoc'ów

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    Rozumiem że tak daliście czadu, że nikt nie pamięta co to za woda?
    Dobrzyca, pamiętają wszyscy, spokojnie.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Kadry wg. deoc'ów

    Dobrzyca, paskudnie długa, kręta i zawalona przeszkodami rzeka! Będę ją dłuuuugo pamiętał
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  3. #23

    Domyślnie Odp: Kadry wg. deoc'ów

    Pytałem, bo w okolicy jest jeszcze Drawa właśnie, na której ja walczyłem na fotkach waszych podobnie wyglądająca miejscami.
    Nie wiem jak Dobrzyca (z Waszych relacji wynika że też niezła przeprawa), ale Drawę polecam, są odcinki naprawdę wymagające (ma status górskiej rzeki )
    Pozdrawiam Tomasz
    D-7000, D-80, F-601m, N18-105dx VR, N18-70dx, N70-300VR, SB-800, kilka sowieckich słoików


  4. #24

    Domyślnie Odp: Kadry wg. deoc'ów

    Cytat Zamieszczone przez flyski Zobacz posta
    Pytałem, bo w okolicy jest jeszcze Drawa właśnie, na której ja walczyłem na fotkach waszych podobnie wyglądająca miejscami.
    Nie wiem jak Dobrzyca (z Waszych relacji wynika że też niezła przeprawa), ale Drawę polecam, są odcinki naprawdę wymagające (ma status górskiej rzeki )
    No to fakt, że w okolicy ale troszkę dalszej, a Dobrzycę mieliśmy pod ręką (400m od bazy pleneru). W okolicy Dobrzyca jest najtrudniejszą trasą wg. przewodników, ale nie jest tak źle. Drawę znam. A ogólnie rzecz biorąc większość rzek jest podobnych

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •