Close

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 217
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    oni niech tego bydlaka NXa przyspieszą tak z 10 razy !!! rozpiętością niech sie bawią w kolejnych odsłonach
    Mnie ciekawi co z idiota zmienił interfejs z nc4 na nx
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Mnie ciekawi co z idiota zmienił interfejs z nc4 na nx
    Ototototo!!!

    Posadziłbym go przed tabletem i kazał przez tydzień obrabiać w tym cudzie po kilkaset zdjęć dziennie. Gdyby był zdolny to przeżyć, to miałby qva nauczkę!

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Ototototo!!!

    Posadziłbym go przed tabletem i kazał przez tydzień obrabiać w tym cudzie po kilkaset zdjęć dziennie. Gdyby był zdolny to przeżyć, to miałby qva nauczkę!

    W pełni się z tym zgadzam

  4. #204

    Domyślnie

    narzekacie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Mnie ciekawi co z idiota zmienił interfejs z nc4 na nx
    a ja już przywykłem do tego interfejsu - może nie jest idealny ale można popracować, tylko, że ja nie muszę obrabiać na nim setek zdjęć
    D80 | Nikkor 18-70 | Nikkor 70-300 VR | 1GB SanDisk Extreme III | 2GB SanDisk Ultra II | CHĘCI DO NAUKI

  6. #206

    Domyślnie

    Odświeżam stary wątek bo właśnie kupiłem nx2 a równocześnie stoję przed wyborem kompa a właściwie platformy na rok, dwa czy trzy.
    Oczywiście jako system podstawowy zainstaluję Vistę 64 bit bo sprawdziłem i nx2 działa normalnie na 64 bitach.

    Zasadnicze pytanie brzmi czy NX2 wykorzysta 2 a może 4 rdzenie tym samym Core 2 Duo czy Phenom. Wiem że generalnie Intel jest szybszy (zwłaszcza iCore i7 - on nie wchodzi w grę) ale Phenoma 9950 Black Edition, który działa u mnie super stabilnie na 3,2GHz x 4 rdzenie mam (na testy) za trochę mniejsze pieniądze niż Core 2 Duo E8400 3.0GHz x 2 rdzenie. Zastanawiam się czy zostawić Phenoma 4 x 3.2GHz czy oddać i kupić Intela 2 x 3.0GHz.
    Przepraszamy ale system jest w tej chwili w budowie. Zapraszamy wkrótce.

  7. #207

    Domyślnie

    Panowie a jak to zmienić żeby przy konwersji nefa do tiffa nie produkował tych cholernych miniatur ???

  8. #208
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Czy CNX 2 obsługuje format DNG? czy tylko RAWy z Nikona? Chciałem zainstalować triala i sprawdzić, ale nie wiedzieć czemu wyskakuje mi, że pozostało O dni jak nigdy tego programu nie używałem wcześniej...

    Pytam, bo przymierzam się do zakupu tego typu softu, a mam S5tkę więc RAF ewentualnie konwersja do DNG wchodzi w rachubę. RAFu z pewnością nie obsługuje, ale może DNG, stąd moje pytanie.

  9. #209

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Articool Zobacz posta
    Czy CNX 2 obsługuje format DNG?
    Nie
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #210
    Rozmowny Awatar Articool
    Dołączył
    10 2008
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki/Radomsko
    Posty
    681

    Domyślnie

    Czyli pozamiatane :/ Dzięki za info

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •